Diğer İş İlanları Adalet Bakanlığı Güvenlik Görevlisi ve Aşçı Personeller Arıyor!

Adalet Bakanlığı Güvenlik Görevlisi ve Aşçı Personeller Arıyor!

Son Güncelleme:

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan işe alım duyurusunda sözlü sınava tabi tutularak koruma ve güvenlik görevlisi ile aşçı kamu personeli alımı sağlanacak.

Adalet Bakanlığı Yeni Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Adalet Bakanlığı bünyesinde görev verilmek üzere 25 koruma ve güvenlik görevlisi ile 10 aşçı işe alınacak. Adaylar sözlü sınavdan geçirilecek. Adayların sahip olmasının istendiği genel şartların yanı sıra meslek gruplarına ait özel şartlar da kamu iş ilanları duyurusunda belirtildi. Özel şartlara yazımızın sonunda paylaşılmış olan bağlantıdan erişilebilir. Başvuru sahiplerinde aranan genel şartlar ise 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesindeki şartlara uygunluk, aday hakkında yapılacak olan güvenlik araştırmasının sonucunun temiz çıkacak olması, 2018 yılı KPSS’den ilgili puan türlerinden en az 70 puan almış olmak, askerlikle herhangi bir bağlantısı olmamak ya da henüz askerlik çağına gelmemiş olmak, gelmişse muaf ya da tecilli olmak, yedek sınıfına geçmiş olmak şeklinde sıralanıyor.

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adalet Bakanlığı iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapacak olan kişilerin başvuruları 22 Ocak 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Adayların bu tarihe kadar Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü – Merkez Teşkilat Şube Müdürlüğü – Bakanlıklar – Ankara adresine bizzat ya da posta yoluyla başvurmaları gerekiyor. Eksik belge ibraz eden ya da postadan doğan gecikmelerden dolayı ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?76e6bc12-eeae-4f4f-959b-e0bef45dd3d0

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler