Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Yeni Satış Personelleri Arıyor!

ING Bank Yeni Satış Personelleri Arıyor!
I

-

ING Bank tarafından yapılan banka iş ilanları ile ilgili duyuruda İş Ortakları Satış Yönetimi Servisi Yetkilisi pozisyonu için yeni personel alımı yapılacağı belirtildi.

ING Bank Yeni Personellerde Aranan Özellikler

ING Bank yeni personel alımı yapacağı pozisyonun İş Ortakları Satış Yönetimi Servisi Yetkilisi olduğunu duyurdu. Banka personel alımları çerçevesinde yapılan duyuruda başvuru sahiplerinin yerine getirmesi gereken şartlar ve aranan vasıflar da belirtildi. Kariyer planları içinde ING Bank bünyesinde çalışmak bulunan kişilerin bu başvuru için yerine getirmeleri gereken ilk şart üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezuniyet olarak göze çarpıyor. Adaylarda aranan diğer şartlar ise ING Bank tarafından 1 yılı bankacılık sektöründe olmak üzere satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olmak, Microsoft Office uygulamalarına hakim olmak şeklinde sıralanıyor.

ING Bank Satış Yetkililerinin Görevleri Nedir?

Banka iş başvurusu yaparak ING Bank’ta çalışmak istediğini belirten kişilerin ayrıca müşteri odaklı çalışabiliyor olması, ekip çalışmasına yatkın ve uyum içinde çalışabilecek olması, ikna ve iletişim yeteneklerinin yüksek olması da gerekiyor. İş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yaparak işe kabulü gerçekleşen kişiler kendi sorumluluğunda olan ING iş ortakları için belirlenen bankacılık ürünleri satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, düzenli olarak müşteri ziyaretleri yapmak, iş ortakları için hazırlanmış olan çeşitli materyallerin yerin ulaşıp ulaşmadığının kontrolünü yapmak, ING Bank’ın kredi işleyişi gibi konularda iş ortaklarının bilgilendirilmesini sağlamak gibi görevler üstlenecekler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-is-ortakliklari-satis-yonetimi-servisi-yetkilisi-2208903

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol