Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi İç Kontrol Denetçi Yrd Alıyor

Yapı Kredi İç Kontrol Denetçi Yrd Alıyor
Y

-

Yapı Kredi Bankası A.Ş. Genel Müdürlük Biriminde görev almak üzere İç Kontrol Denetçi Yrd Alacağını duyurdu.

2015 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde, banka iş ilanları yayınlanarak yeni personel alımlarının devam ettiği açıklanıyor. Özellikle Kasım ayı ile birlikte, bir çok banka 2016 yılı için hazırlıklarını tamamlamaya başladı ve 2016 banka personel alımları netleşmeye devam ediyor.

Ülkemizin öncü ve lider bankalarından olan Yapı Kredi Bankası A.Ş tarafından açıklanan yeni banka iş ilanları kapsamında, İç Kontrol Denetmen Yardımcıları alınacağı duyuruldu. Öte yandan banka, şube kadrolarını güçlendirmek amacıyla farklı iş ilanlarıda yayınlayarak bu alanda en çok personel alan bankalar arasına girdi.

İlgili pozisyon gereği İç Kontrol işlemlerinin yürütülmesi, bankanın şube ve diğer birimlerinin mevzuata uygun işleyişinin takip edilmesi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği Denetmen yardımcılığı için Üniversitelerin İdari ve İktisadi Bilimler Fakültelerinden mezun olan adayların öncelikli olarak değerlendirileceği gelen bilgiler arasında.

Bu alanda kendinizi geliştirmek sureti ile ileriki aşamalarda, bankaların denetim birimleri, teftiş ve mevzuat birimlerinde görev alabilme şansınızı arttırmış olacaksınız. Her bankanın kendi içerisinde bulunan denetim birimleri için özel olarak banka sınavları düzenlenebilmektedir. Bu sınavlardan başarılı olan adaylar, kariyer rotasını ciddi anlamda şekillendirerek sağlam bir geleceğe adım atmış olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası ile kariyer hayatınıza başlayarak kurumun size sunacağı avantajları değerlendirebilir, kendinizi bu alanda geliştirebilir ve ayrıca akademik eğitimler sayesinde, özgeçmişinizi donanımlandırabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İç Kontrol Denetçi Yardımcısı başvurularınızı ve diğer personel alımlarını bu bağlantılarıları kullanarak inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/ic-kontrol-denetci-yardimcisi-is-ilani-i1470863/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,359TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol