Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Söz konusu personel alımlarını İstanbul’un Anadolu Yakası ile Kocaeli’den gerçekleştirecek olan banka, işe almış olduğu personellerini Gebze Şekerpınar’da yer alan Akbank Bankacılık Merkezi – Çağrı Merkezi’nde görevlendirecek.

Akbank, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan ilanda belirtilene göre Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı gerçekleştirecek olan Akbank, işe almış olduğu yetkilileri Gebze Şekerpınar’daki bankanın Bankacılık Merkezi bünyesinde Çağrı Merkezi departmanında görevlendirecek.

Adaylarda Aranan Şartlar Nasıl Olacak?

Banka iş başvuruları kapsamında Çağrı Merkezi Yetkili olarak görev almak üzere başvuruda bulunan adaylar arasından seçim yapacak olan Akbank, 1990 yılından sonrasında doğan (28 yaşını aşmamış olan), bankacılık ile alakalı 4 ya da 2 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olan (lisans ya da ön lisans mezunu), İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan tüm ilçelerinde ya da Kocaeli’de yaşamını sürdüren, banka tarafından 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilen başka bir bankacılık sınavına katılmamış olan, yine banka tarafından daha önce düzenlenen işe alım sınavında başarısız olarak kabul edilmemiş olan ve erkek adaylar arasından da askerlik görevini yerine getirmiş olan adayları tercih edecek.

İlgili:  TEB, En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Akbank iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtilene göre tecrübeli ya da tecrübesiz olarak işe alınacak olan Çağrı Merkezi Yetkilisi, gelen çağrıları yanıtlayarak banka müşterilerinin talep ve işlemlerini yerine getirecek ya da ilgili birimlere yönlendirecek.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen ve iş ilanları arasında bu ilanın şartlarını taşıdığını düşünen adaylar 29 Ekim 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-1949391