Fibabanka, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

Fibabanka, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Fibabanka, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilanda belirtildiği üzere işe alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirecek olan banka, personellerini ise Kağıthane’de yer alan Çağrı Merkezi’nde görevlendirecek.

Fibabanka, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre bünyesinde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alacak olan banka, bu alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirerek personellerini Kağıthane’deki Çağrı Merkezi’nde istihdam edecek.

Adaylarda Hangi Niteliklere Bakılacak?

Banka tarafından ilanda belirtildiği üzere, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylarda bazı nitelikler aranacak. Bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından üniversitelerin 2 yıllık ya da 4 yıllık eğitim veren ilgili mezun ya da öğrenci olan, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri kuvvetli olan adayları tercih edecek olan Fibabanka, ayrıca adayların diksiyonunun düzgün olmasına, MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmasına, vardiyalı planlama ile dönüşümlü bir şekilde ve genellikle akşam ya da gece saatlerinde çalışabilecek olmasına bakacak.

İlgili:  TEB, En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Fibabanka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre işe alınan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri, banka müşterileri tarafından gelen aramaları yanıtlayarak bankacılık hizmetlerini sunacak. Banka bu doğrultuda genç ve dinamik ekibine dahil edebileceği, tebessüm etmekten yorulmayan, hem kendini, hem de işini geliştirebilecek olan adaylar arayacak.

Bankacılık sektöründe kariyer hayalleri olan ve bu ilanın şartlarını taşıdığını düşünen adaylar, 25 Ekim 2018 tarihine kadar bu ilana başvuru yapabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-vardiyali-1990853