Banka İş İlanları Albaraka Türk Part Time Personel Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk Part Time Personel Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk tarafından yapılan işe alım duyurusunda öğrenci banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

Son Güncelleme:

Albaraka Türk Katılım Bankası genç yetenekleri bünyesine katmak amacıyla Genç Albaraka Akademisi ile part – time personel alımları yapıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Öğrenci Personeller Arıyor

Albaraka Türk tarafından yapılan işe alım duyurusunda banka personel alımları kapsamında Genel Müdürlük’te ve şubelerde görev verilmek üzere yarı zamanlı çalışacak öğrenci personel alımı yapılacağı bildirildi. Duyuruda kariyer yolculuğuna Albaraka Türk’te devam etmek isteyen başvuru sahiplerinde aranan şartlar da belirtildi. Örgün eğitim veren üniversitelerde İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İşletme ve İktisat fakülteleri, Mühendislik, Hukuk, Bilgisayar, Yönetim Bilişim Sistemleri, Psikoloji gibi bölümlerde öğrenciliği devam eden kişiler bu banka iş ilanları için başvuru yapabiliyorlar.

Albaraka Türk Öğrenci Adaylarda Hangi Şartları Arıyor?

Banka iş başvurusu yaparak Albaraka Türk bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin faizsiz bankacılık ilkeleri ile çalışmaya istekli olması, okula devam ederken hafta içi günlerde en az 2 tam gün çalışabilecek durumda olması, bir önceki dönem derslerinin başarılı bir şekilde tamamlanmış olması, analitik düşünebiliyor, ileri derecede İngilizce biliyor, takım çalışmasına uyumlu, sözlü ve yazılı iletişimde başarılı kişiler olması gerekiyor.

Banka Personel Alımı Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Ediyor?

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Albaraka Türk personel alımları için başvuru yapacaklar arasında Banka tarafından değerlendirme yapılarak uygun olduğu düşünülenler yazılı sınava tabi tutulmak üzere davet edilecekler. Yazılı sınav ve mülakatta başarı gösteren adaylar Genç Albaraka Akademisi’ne katılacaklar. Banka sınavı için başvurular 2 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genc-albaraka-akademisi-1949803

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,253BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,785TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler