Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Spor Eğitmeni Personelleri İşe Alacak!

Kuveyt Türk Spor Eğitmeni Personelleri İşe Alacak!
K

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde gerçekleşecek olan banka personel alımları ile spor eğitmenleri işe alınacağını bildirdi.

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde gerçekleşecek olan banka personel alımları ile spor eğitmenleri işe alınacak.

Kuveyt Türk Banka Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın duyurusuna – gerçekleştirilecek olan banka iş başvurusu ile yeni personeller işe alınacak. 1989 yılından bu yana finans sektörüne yeni bir nefes olmaya devam eden Kuveyt Türk performansını ve şube ağını her gün daha da artırıyor. Lider katılım bankası olarak bilinen Kuveyt Türk, faizsiz bankacılığa kazandırdığı yenilikler ve kaliteli hizmetle dikkat çekiyor. Banka tarafından başvuru sahiplerinde aranan şartlar da belirtildi. Buna göre; üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, organizasyon ve planlama yeteneği yüksek, MS Office programlarına hakim, tercihen Anadolu yakası olmak üzere İstanbul’da ikamet eden ekip halinde çalışmaya yatkın, analitik düşünce sahibi ve B sınıfı ehliyet sahibi olan kişiler banka iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvurabiliyorlar.

Kuveyt Türk Yeni Personel Alımına Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Kariyer merdivenlerini faizsiz bankacılık alanında çıkmak isteyenlerin tercihi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası için başvuru yapanlar Banka’nın spor salonunun bünyesindeki tüm hizmetlerin yürütülmesinden ve sürdürülmesinden sorumlu olacaklar. Tecrübeli ve tecrübesiz kişilerin başvurularının kabul edildiği iş ilanları için son başvuru tarihinin 17 Şubat 2019 tarihi olduğu da Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından belirtildi. Başvuru sırasında adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde bildirmesi Banka’nın yaptığı araştırmalar sonucunda yapacağı geri dönüşler için önem taşır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-spor-egitmeni-2201062

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol