Akbank Çağrı Merkezi Personelleri Aradığını Duyurdu!

Akbank çağrı merkezi personel alımları için yapılacak başvuruları kabul etmeye başladı. Başvurular 28 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

0
akbank-cagri-merkezi-personelleri-aradigini-duyurdu

Akbank banka personel alımları ile çağrı merkezi bünyesinde görev vermek üzere istihdam sağlanacak.

Akbank Çağrı Merkezi Personellerinde Aranan Şartlar

Akbank tarafından yapılan duyuru banka iş ilanları niteliğinde olup, çağrı merkezi personeli alımı gerçekleştirileceği, bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin hangi özelliklere sahip olması gerektiği ve son başvuru tarihi gibi bilgileri içeriyor. Akbank iş başvurusu yapacak olan kişilerin öncelikle üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans ya da 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Adayların ayrıca İstanbul’un Anadolu yakasının herhangi bir ilçesinde veya Kocaeli’nde ikamet ediyor olması, diksiyonunun düzgün, iletişim kabiliyetinin gelişmiş, ikna konusunda başarılı olması da Akbank tarafından aranan şartlar olarak dikkat çekiyor.

Banka Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Sona Eriyor?

Akbank iş ilanları ile ilgilenen ve yapılan bu duyuruya başvuru yapacak kişilerin geride kalan 6 ay içinde Akbank tarafından düzenlenmiş olan herhangi bir personel alımı sınavına katılmamış olması ve yine Akbank’ın düzenlediği bir işe alım mülakatına katılarak başarısız olmamış olmaları da gerekiyor. Banka iş başvurusu yapacak adaylar 28 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Kariyer yolculuğuna Akbank bünyesinde devam etmek isteyen kişilerin başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde belirtmesi Banka tarafından sağlanacak geri dönüşte kendilerine ulaşılabilmesi açısından önem taşımaktadır. İşe alınacak yeni personeller Akbank’ın Kocaeli – Gebze – Şekerpınar’da yer alan Bankacılık Üssü’nde göreve çağrı merkezi elemanı olarak başlayacak, Akbank tarafından yetiştirilerek bankacılık sektörüne kazandırılacaklardır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-2216752

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın