Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!
T

Türkiye Finans Katılım Bankası engelli banka personel alımları yapacağını ve genel başvuruları kabul ettiğini duyurdu.

-

Türkiye Finans Katılım Bankası engelli banka personel alımları yapacağını ve genel başvuruları kabul ettiğini duyurdu.

Türkiye Finans Engelli Personel Genel Başvuru Şartları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından engelli personel banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvurularının kabul edildiği bildirildi. Türkiye Finans işe alınacak olan personellere çeşitli pozisyonlarda görev verecek. Yeni banka personellerinde engelli olma şartı aranırken, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası ile İzmir’deki şubelerde çalışacakları da belirtildi. Banka iş ilanları kapsamındaki bu duyuru ile Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından işe alınacak olan kişilerde aranan öncelikli şartın tam teşekküllü devlet hastanesince verilmiş olan ve en az yüzde 40 oranında engellerinin olduğunu belgeleyen rapora sahip olmak şeklinde dikkat çekiyor. Adayların ayrıca İŞKUR yani Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlarının bulunması ve en az üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun olmaları da gerekiyor.

Engelli Banka Personeli Alımı Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İş ilanları çerçevesinde Türkiye Finans Katılım Bankası’nca yapılan engelli personel alımı duyurusunda işe alımı sağlanacak olan kişilerin Banka’nın Genel Müdürlüğü’ne bağlı birimlerinde ve şubelerinde çalışarak operasyon kadrosunda görev alacakları belirtildi. Bir bankada kariyer yapmak isteyen engelli kişilerin başvuru yapabildiği personel alımı için 28 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru kabul ediliyor. Duyuruya tecrübeli ya da tecrübesiz, üniversitede yüksek lisans – doktora eğitimine devam eden adaylar başvuru yapabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-engelli-2156247

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol