Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!
T

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurarak başvuru şartlarını açıkladı.

-

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurarak başvuru şartlarını açıkladı.

Banka Personel Alımı için Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan işe alım duyurusunda Proje Finansmanı Kredi Tahsis Yetkilisi pozisyonunda görev alacak yeni personellerin arandığı ve başvuru sahiplerinde Banka tarafından aranan genel nitelikler bildirildi. Banka iş ilanları ile ilgilenenlerin gözünden kaçmayan bu duyuruya göre işe alınacak olan yeni personeller Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Kurumsal Krediler Tahsis biriminde Proje Finansmanı Kredi Yetkilisi olarak görev yapacaklar. Adaylarda aranan şartlar 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme, İktisat ve Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, tercihen daha önce proje finansmanı, finansal analiz, kredi tahsisi ve değerlendirme, yatırım bankacılığı, satın alma finansmanı, danışmanlık, denetim ve benzeri pozisyonlarda 4 yıl deneyim kazanmış olmak, bu alandaki teknik konularda kendini geliştirmek istiyor olmak, tercihen İngilizce biliyor olmak şeklinde sıralandı.

Türkiye Finans Personel Alımı İş Başvuruları

Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans’ta çalışma talebini ileten ve Banka tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda kariyer planları ile örtüşmek üzere işe alınan yeni personeller sağlanacak olan uzun vadeli krediler ve proje finansmanları ile ilgili müşterilerden gelen talepleri değerlendirme görevi üstlenecekler. Türkiye Finans iş ilanları ile bünyesine katacağı yeni personel adaylarının başvurularını 21 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edeceğini bildiriyor. Uzman pozisyonunda görev alacak olan kişilerin İstanbul – Asya yakasında ikamet ediyor olması da tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-proje-finansmani-kredi-yetkilisi-2207771

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol