Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Müşteri Temsilcisi Yeni Personeller Arıyor!

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Yeni Personeller Arıyor!

Şekerbank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde yeni personellerin işe alınacağı duyuruldu.

-

Şekerbank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde KOBİ Bankacılığı Müşteri temsilcisi yeni personellerin işe alınacağı duyuruldu.

Şekerbank Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Banka iş ilanları çerçevesinde Şekerbank’ın yaptığı duyuruda istihdam sağlanacak olan açık pozisyonun KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilciliği olduğu, bu pozisyona banka iş başvurusu yapacaklarda aranan özellikler ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu bildirildi. Buna göre; işe alımı gerçekleşecek olan yeni personeller Şekerbank’ın KOBİ Bankacılığı kapsamında olan ürünlerinin müşterilere tanıtılması, pazarlanması ve satışı ile ilgilenecekler. Müşteri temsilcileri ayrıca müşteri portfyünün genişletilmesi, verimliliğin artırılması amacıyla yeni hedef müşteri kitlelerini tespit etmek ve bunlarla kalıcı bankacılılık ilişkisi içinde olmak gibi görevleri de üstlenecekler.

Banka Personel Alımı Başvuru Şartları

İş ilanları ile ilgilenerek Şekerbank bünyesinde çalışmak isteyen adaylar işe alınmaları durumunda İstanbul – Avrupa yakasındaki Şekerbank şubelerinde çalışacaklar. Adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olması, daha önceki çalışma hayatında en az 4 yıl KOBİ Bankacılığı departmanında çalışmış olması, ekip çalışmasına yatkın ve iletişim konusunda sıkıntısız olması, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olması, erkek adayların askerlik görevlerini yapmış olması gerekiyor.

Şekerbank İş Başvuruları Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Şekerbank’ta kariyer planına devam etmek isteyen ve bu banka iş ilanına başvuru yapacak olan kişiler için belirtilen son başvuru tarihi 21 Şubat 2019 olarak dikkat çekiyor. Banka tarafından yapılacak olan değerlendirme neticesinde başvuru sahiplerine belirttikleri iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanacağından bu bilgilerin doğru ve eksiksiz verilmesi önem taşır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kobi-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-avr-2207610

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol