Ana SayfaDiğer İş İlanlarıOrman Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımları Başladı!

Orman Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımları Başladı!
O

Orman Genel Müdürlüğü tarafından kamu ş ilanları kapsamında bir duyuru yayınlandı.

-

Orman Genel Müdürlüğü tarafından kamu ş ilanları kapsamında bir duyuru yayınlandı.

Açıktan Atama Yoluyla Kamu Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan iş ilanları duyurusunda açıktan atama usulüyle ve düzenlenecek olan sınavla 46 kişinin kamu personeli olarak istihdam edileceği, bu kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar, hangi koşullara uymaları gerektiği, başvurunun son tarihi ve diğer tüm detaylar paylaşıldı. Duyuruda adaylarla bu personel alımı ile ilgili tüm iletişimin Orman Genel Müdürlüğü’nün internet sitesi üzerinden kurulacağı, ayrıca yazılı bildirimin yapılmayacağı da belirtildi. Başvuru sahiplerinin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan şartları yerine getirmesi, tam teşekküllü bir sağlık kurumundan sağlık raporu ibraz etmesi, üniversitelerin Orman Mühendisliği bölümünden mezun olması, 2018 KPSS’den KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekiyor.

Kamu Personel Alımı Sınavı Başvurusu Son Tarih Ne Zaman?

Orman Genel Müdürlüğü kamu personel alımı sınavına katılmak için başvurular 25 Ocak 2019 tarihinde sona erecek. Başvuruların sona ermesini ardından sınava girmek, kamu personeli olarak kariyer merdivenlerini çıkmak isteyen kişilerin listesi 4 Şubat 2019 tarihine kadar online olarak yayınlanacak. Sözlü ve uygulamalı şekilde düzenlenecek olan sınav 18 Şubat 2019 – 1 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. Adayların sınav günü yanlarında başvuru formlarını, onaylı ve fotoğraflı kimlik belgelerini getirmeleri gerektiği de Orman Genel Müdürlüğü’nün bu sınava dair yaptığı duyuruda özellikle belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr ‘de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?4f2ed49d-65db-4742-93d4-64bd52915cde&kk=640

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol