Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTÜBİTAK Yeni Kamu Personeli Alımını Duyurdu!

TÜBİTAK Yeni Kamu Personeli Alımını Duyurdu!
T

TÜBİTAK tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda İşyeri Hekimi olarak yeni kamu personellerinin istihdam edileceği bildirildi.

-

TÜBİTAK tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda İşyeri Hekimi olarak yeni kamu personellerinin istihdam edileceği bildirildi.

TÜBİTAK İşyeri Hekimi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK kamu personel alımı iş ilanları kapsamında yaptığı duyuru ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanında görev verilmek üzere İşyeri Hekimi unvanında istihdam sağlanacağını belirtti. Duyuruda yeni kamu personellerinin görevlerinin bu alandaki ilgili yönetmelikler ve kanunlar kapsamında devam edeceğini, bu çalışmaların yapılmasından ve yapılmasını sağlamaktan sorumlu olacakları, istihdam edilecek personel sayısının 1 kişi olduğu, yeni personelin Kocaeli ili Gebze ilçesinde görev yapacağı bildirildi. TÜBİTAK başvuru sahiplerinin tıp fakültesi mezunu olması, işyeri hekimliği belgesi sahibi olması, devlet hizmeti sorumluluğunu bitirmiş olması, daha önce en az 2 yıl işyeri hekimi ya da en az 5 yıl hekim olarak çalışmış olması, MS Office programlarını kullanması, 6331 sayılı kanuna ve ilgili yönetmeliklere hakim olması, raporlama becerisinin olması gerektiğini belirtti.

Yeni Kamu Personellerinde Aranan Diğer Özellikler

TÜBİTAK tarafından istihdam edilecek ve kariyer planına bu kurumda devam edecek olan yeni kamu personellerinin kamudaki haklarından bir sebeple men edilmemiş olması, erkek adayların askerliğini yapmış olması, görev yapmasına engel bulaşıcı ya da akıl hastalığının olmaması, seyahat engelinin olmaması, iletişiminin güçlü, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi ve uyumlu olması, yeniliklere ve gelişime açık olmasının gerektiği de bildirildi. Başvurular için son tarih 4 Şubat 2019 tarihi olurken online olarak mam.tubitak.gov.tr adresinden yapılıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?863a1058-7e89-4836-99f0-a1ca8e2a2388&kk=10080

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol