Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamuya Engelli Daimi İşçi Personeller Alınacağı Duyuruldu!

Kamuya Engelli Daimi İşçi Personeller Alınacağı Duyuruldu!
K

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda daimi olarak görev verilmek üzere yeni engelli personeller arandığı bildirildi.

-

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda Türkiye Vagon Sanayii AŞ. Genel Müdürlüğü’nde görev verilmek üzere yeni personeller arandığı bildirildi.

Kamu Engelli Personel Alımı Detayları Nelerdir?

Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda kamuda daimi işçi olarak çalışmak üzere engelli personellerin arandığı bildirildi. Yapılan kamu personel alımı duyurusunda engelli istihdamı sağlanacak olan pozisyonun hangisi olduğu, başvuru sahiplerinin hangi meslekten olması gerektiği, başvuru şartları ve başvurunun ne zamana kadar kabul edileceği gibi detaylara da yer verildi. Paylaşılan bilgilere göre iş ilanları ile ilgilenen ve kamuda çalışmak isteyen vatandaşların öncelikle İŞKUR olarak bilinen Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlarının olması gerekiyor. İŞKUR’da kaydı bulunan ve bu kamu personel alımı için uygun olduğunu düşünen adayların başvuruları dikkate alınacaktır. İŞKUR başvuruları Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne veya iskur.gov.tr internet adresinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Engelli Daimi Kamu Personel Alımı Başvuruları

Bir kamu kurumunda kariyer yapmak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği engelli kamu personeli alımı duyurusu ile ilgilenen ve şartların uygun olması halinde daimi işçi olarak işe başlayan kişiler fayans, seramik ve karo döşemecisi olarak çalışacaklar. Adaylarda aranan şartlar ilköğretim mezunu olmaları, Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmaları, seramik karo kaplamacısı 3. Seviye belgesine sahip olmaları, yüzde 40 engellerinin olması ve bunu tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınmış sağlık raporu ile belgeleyebiliyor olmaları gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?b57e1df2-69c3-430b-908d-e9933890a93f&kk=113203

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol