Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Personel Alımı!

Garanti Bankası Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Personel Alımı!
G

Banka personel alımları yapacak olan Garanti Bankası güvenlik görevlisi personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

-

Banka personel alımları yapacak olan Garanti Bankası güvenlik görevlisi personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

Garanti Bankası Yeni Personel Alımları

Garanti Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda güvenlik görevlisi olarak görev yapmak üzere yeni banka personellerine ihtiyaç duyulduğu, bu personellerde aranan özelliklerin neler olduğu ve en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği bildirildi. Kariyer hedefleri arasına Garanti Bankası bünyesinde çalışmak olan lise mezunu adayların başvuruları kabul ediliyor. Adayların ayrıca İstanbul’un Avrupa yakası veya Anadolu yakasında ikamet ediyor olması, erkek adayların silahlı güvenlik kimliği sahibi olması, boylarının en az 175 cm olması, tercihen daha önce herhangi bir işte güvenlik görevlisi olarak en az 1 yıl görev yapmış olması, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışacak olması, erkek adayların askerlik görevin yapmış olması ve vardiyalı çalışma şeklini kabul edecek olması gerekiyor.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

En az lise mezunu adayların başvurularının kabul edildiği iş ilanları kapsamındaki bu duyuru ile ilgilenen kişilerin başvuruları Garanti Bankası İnsan Kaynakları birimi tarafından kabul edilecektir. Banka iş başvurusu yapan adaylar arasında uygun olduğu düşünülen kişilere başvuruda belirttikleri iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanarak iş görülmesi mülakatı daveti yapılacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında bilgilerin doğru ve eksiksiz verildiğinin bir kez daha kontrol edilmesi fayda sağlar. Başvurular için belirtilen son tarih 23 Mart 2019…

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-guvenlik-gorevlisi-2233324

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol