Ana SayfaBanka İş İlanlarıICBC Turkey Personel Alımı Genel Başvuru!

ICBC Turkey Personel Alımı Genel Başvuru!
I

ICBC Turkey tarafından yapılan banka iş ilanları ile ilgili duyuruda genel başvuruların kabul edildiği bildirildi.

-

ICBC Turkey tarafından yapılan banka iş ilanları ile ilgili duyuruda genel başvuruların kabul edildiği bildirildi.

ICBC Turkey Banka Personel Alımları

Banka personel alımları ile ilgili ICBC Turkey tarafından yapılan duyuruda bankada kariyer yapmak isteyen çeşitli pozisyonlardaki kişilerin başvurularının kabul edildiği belirtildi. Dünyada 43 farklı ülkede 1.700 civarında şubesi bulunan ICBC Bank faaliyetlerine Türkiye’de de devam ediyor. 5 milyon kurumsal müşteri ile çalışan Banka son 3 yıldır dünyanın en büyük bankası ve şirketi seçilmiştir. Bu gibi bir bankada çalışmak üzere banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylar işe alınmaları halinde ICBC Turkey şubelerinde satış birimlerinde ve bireysel müşteri temsilcisi olarak görev yapacaklardır. Adayların üniversite mezunu olması, bankacılık sektöründe en az 2 yıl deneyim kazanmış olması, iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, hedef ve çözüm odaklı çalışıyor olması, en az orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce biliyor olması, tercihen BES ve SEGEM sertifikalarının bulunması gibi şartları yerine getiriyor olmaları gerekmektedir.

ICBC Turkey Genel İş Başvuruları

ICBC Turkey iş ilanları arasında olan bu genel banka personel alımı başvurusu ile ilgilenenlerin başvuruları 27 Ocak 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. htiyaç halinde işe alımı sağlanan yeni personeller mevcut müşterilerin memnuniyetini sağlamak, ICBC Bank’ı en uygun şekilde temsil etmek, banka mevzuat ve yönetmelikleri çerçevesinde çalışmak, bankanın hedef müşterilerine ziyaretler gerçekleştirmek, görüşmeler hakkında raporlama yapmak, piyasa araştırmaları ile yeni müşteri kazanımları sağlamak gibi görevler üstlenecekler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-genel-basvuru-bireysel-bankacilik-2188600

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol