Ana SayfaDiğer İş İlanlarıBakanlık Tarafından Kamu Personel Alımı için Sözlü Sınav Düzenleniyor!

Bakanlık Tarafından Kamu Personel Alımı için Sözlü Sınav Düzenleniyor!
B

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından kamu iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda Uzman Personel alımı yapılacağı bildirildi.

-

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından kamu iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda Uzman Personel alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Uzman Personel Alımları Gerçekleştirilecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından belirlenen hükümler uyarınca uzman kamu personel alımları için sınav düzenlenecektir. Sınav sonucunda toplam 7 kişi istihdam edilecek olup, bu kişilerden 4’ü Hukuk Müşaviri, 3’ü de Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak görev yapacaktır. Kariyer planları arasında devlet dairesinde çalışmak bulunan kişilerin sınav başvuruları kabul ediliyor. Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na uygunluğu, sınavın düzenleneceği tarih itibariyle kamu idaresi, özel bütçeli idare ya da sosyal güvenlik kurumlarından birinde çalışıyor olması, son beş yıllık dönemde YDS sınavına girmiş ve en az 80 puan almış olması gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylardan uygun olduğu düşünülen kişilere tek aşamalı olmak üzere sözlü sınav uygulanacaktır.

Uzman Kamu Personel Alımı Sınavı Başvuruları

Uzman kamu personel alımı iş ilanları kapsamında olan bu duyuru için başvurular için cfcu.gov.tr adresinden temin edilecek olan başvuru formu, YDS sonuç belgesi, üniversite diploması ya da çıkış belgesi, 2 adet fotoğraf, kimlik belgesi, özgeçmiş gerekmektedir. Sınava davet edilecek olan adayların kimler olduğu yine aynı internet adresinden duyurulacaktır. Kamu personel alımı başvuruları 22 Şubat 2019 tarihine kadar belgeler ile birlikte bizzat ya da posta yoluyla merkezi Finans ve İhale Birimi – TC Hazine ve Maliye Bakanlığı Kampüsü E Blok – İnönü Bulvarı – No:36 emek – Ankara adresine yapılacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?27846091-2c13-46f3-9eb0-5abd1cb0fc7a&kk=36

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol