Ana SayfaDiğer İş İlanları55 Kişilik Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapılacak!

55 Kişilik Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapılacak!
5

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sözleşmeli kamu personel alımı yapılacağı bildirildi.

-

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sözleşmeli kamu personel alımı yapılacağı bildirildi.

Sözleşmeli Kamu Personel Alımları

Kariyer planları arasında devlet kurumunda çalışmak bulunan kişilerin başvurularının kabul edildiği iş başvurusu duyurusu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapıldı. Rektörlüğün duyurusunda hemşire olarak çalışmak üzere 55 kişinin işe alımının sağlanacağı, bu kişilerin sözleşmeli kamu personeli olarak görev yapacakları, aranan ilk şartın Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünden mezuniyet olduğu bildirilerek diğer şartlardan da detaylıca bahsedildi. Buna göre 2018 yılından düzenlenen KPSS’ye girmiş olması, Türkiye Cumhuriyet vatandaşı olması, kamudaki haklarından mahrum edilmemiş olması, ilgili kanunda belirtilen suçlardan ceza almamış olması, erkek adayların duyuruda bildirilen askerlik şartlarını yerine getiriyor olması, 657 sayılı kanunun 48. Maddesindeki şartlara uygun olması, güvenlik soruşturmasında hakkında bir sorun çıkmayacak olması, 18 yaşını bitirmiş olması, nöbet şeklinde çalışmayı kabul edecek olması gerekiyor.

Kamu Sözleşmeli Hemşire Alımları

İş ilanları ile ilgilenen hemşirelerin ilgi gösterdiği bu duyuruya başvurular bizzat kabul edilmektedir. Başvuru adresi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’dır. Posta yoluyla yapılacak olan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adayların başvuru sırasında yanlarında Üniversite’nin internet sitesinden temin edebilecekleri başvuru formunun fotoğraflı halini, askerlik durum belgesini, mezuniyet belgesi ya da diplomalarını, 2018 – KPSS sonuç belgelerini, nüfus cüzdanlarının fotokopisini de bulundurmaları gerekiyor. işe alımlarda KPSS’den alınan puanlara göre sıralama yapılacak olduğu da Eskişehir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bildiriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?a4e43872-07c8-42be-a488-792fa36f6e84&kk=584

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol