Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!

Akbank Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!
A

Akbank Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor! Detaylar İçin...

-

Akbank banka personel alımları yapacağını duyurduğu pozisyonun yarı zamanlı gişe yetkilisi olduğunu bildirdi.

Akbank Yeni Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları ile gişe yetkilisi olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç olduğunu, bu kişilerin part – time olarak görev alacakları bildirildi. Kariyer planına Akbank bünyesinde devam etmek isteyen kişilerin başvuru yapabileceği bu işe alımlar için aranan şartlar da belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinde deneyim şartı aranmıyor. Üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinde okuyan 3. ve 4 sınıf öğrencilere şans veren Akbank başvuru sahibi adayların İstanbul (Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece), Adana, Ankara, Çanakkale, İzmir, Malatya, Manisa, Sakarya ve Yalova şehirlerinde ikamet ediyor ya da edebilecek olması gerektiğini de belirtiyor. Banka iş başvurusu yaparak Akbank insan kaynakları birimi tarafından değerlendirmeye alınarak uygun görülmesi halinde işe alımı sağlanacak olan yeni personeller haftada toplam 2.5 gün olacak şekilde 20 saat çalışabilecekler.

Akbank Gişe Yetkilisi İş Başvuruları

Başvuru yapan kişilere Akbank tarafından başvuru sırasında belirttikleri iletişim bilgilerinden dönüş yapılacağından bu bilgilerin doğru ve tam verildiğinin bir kez daha kontrol edilmesi önerilir. Akbank iş başvurusu ile gerçekleştireceği personel alımlarında deneyim şartı aramadığını bildiriyor. Üniversite öğrenciler bu duyuruya başvuru yapabiliyor ve part – time gişe görevlisi olarak çalışabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=aaaa6597-aaa3-e911-a2eb-005056a0112e&jobadid=14032ea3-b0a3-e911-a2eb-005056a0112e&prime=false

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol