Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİlk Defa Atanacak Kamu Memur Alımı Duyurusu Yapıldı!

İlk Defa Atanacak Kamu Memur Alımı Duyurusu Yapıldı!

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda Çanakkale Belediyesi’nde görev verilmek üzere memur alımı yapılacağı bildirildi.

-

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda Çanakkale Belediyesi’nde görev verilmek üzere memur alımı yapılacağı bildirildi.

Çanakkale Belediyesi Memur Personel Alımı Yapacak

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılan iş ilanları duyurusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na uygun şekilde ilk defa atanacak olan memur kamu personeli alımları yapacağını bildirdi. Duyuruda işe alımı sağlanacak olan yeni memur personellerin itfaiye eri ve zabıta memuru pozisyonlarında görev alacağı, başvuru sahibi adayların hangi özellik ve niteliklere sahip olması gerektiği, itfaiye erlerinin ilgili meslek yüksek okullarından mezun olması ve C sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekirken; zabıta memurlarının üniversitelerin herhangi bir lisans programından mezun olması ve B sınıfı sürücü belgelerinin olması yeterli oluyor.

Memur Kamu Personel Alımları Diğer Şartları Nelerdir?

Kariyer yolculuğunda devlet memur olmak bulunan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından men edilmemiş olması, TCK’da belirtilen suçlardan herhangi birinden cezasının bulunmaması, erkek adayların istenen askerlik şartlarını yerine getirmesi, görev yapmasına engel olacak bir akıl hastalığının ve fiziki hastalığının olmaması, işe alım öncesinde hakkında yapılacak olan güvenlik araştırmasında bir sorunla karşılaşılmaması ve ilgili pozisyonlar için aranan özel şartları yerine getiriyor olması da gerekmektedir. Başvurular 11 Şubat – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne bizzat yapmaları gerekiyor. Başvuru sırasında hazır bulundurulacak olan belgelerin neler olduğu da duyuruda belirtilmiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?28dce727-c165-4bcd-a3d2-d3d58d94a6cf

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol