Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlternatif Bank Yeni Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!

Alternatif Bank Yeni Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!
A

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda tüm detaylar bildirildi.

-

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda tüm detaylar bildirildi.

Alternatif Bank Banka Personel Alımları

Alternatif Bank banka iş ilanları kapsamında duyurduğu yeni personel alımları ile ilgili tüm detayları paylaştı. Bu duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi şartlara sahip olmasının istendiği, adayların işe alınmaları halinde görevlerinin neler olacağı ve hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği gibi detaylara yer verildi. Buna göre Hazine İç Kontrol Yetkilisi olarak görev yapmak üzere Alternatif Bank iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin 1 yıl – 5 yıl arasında deneyim sahibi olması, tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İstatistik, İktisat ve Mühendislik fakültelerinden mezun olmaları, Excel programını ileri derecede kullanabiliyor olmaları, ileri derecede İngilizce biliyor olmaları, planlama, analitik düşünme, sorun çözme, sunum ve raporlama becerilerinin gelişmiş olması, öğrenmeye, yeniliklere ve gelişme açık olmaları, hızlı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek olmaları, ekip çalışmasına yatkın ve erkek adayların askerliklerini yapmış olması ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekiyor.

Alternatif Bank İş Başvuruları

Kariyer planı dahilinde Alternatif Bank bünyesinde çalışmak olan ve yukarıda belirtilen şartları taşıdığını düşünen adayların başvuruları iş ilanları çerçevesinde yapılan bu duyuru ile kabul ediliyor. Banka’nın insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınacak olan başvurular için son tarihin 23 Şubat 2019 tarihi olduğu da Alternatif Bank tarafından bildiriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/alternatif-bank-hazine-ic-kontrol-yetkilisi-2210463

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol