Ana SayfaDiğer İş İlanlarıDemiryollarında Çalışmak Üzere Engelli Kamu Personelleri İstihdam Edilecek!

Demiryollarında Çalışmak Üzere Engelli Kamu Personelleri İstihdam Edilecek!
D

Kamu iş ilanları olarak yapılan duyuruda TCDD’de görev verilmek üzere engeli personellerin istihdam edileceği bildirildi.

-

Kamu iş ilanları olarak yapılan duyuruda TCDD’de görev verilmek üzere engeli personellerin istihdam edileceği bildirildi.

TCDD Yeni Kamu Personel Alımları

TCDD olarak kısaltılan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından duyuruda engelli kamu personellerine ihtiyaç olduğu bildirilerek başvuru yapacak olan iş ilanları ile ilgilenen kişilerin nasıl bir yol izlemesi gerektiğinden bahsedildi. TCDD bu konulu taleplerini 5 Şubat 2019 tarihinde İŞKUR’da yayınlanacak ilanla yayınlayacağını, başvuruların o tarihte Türkiye İş Kurumu üzerinden kabul edilmeye başlanacağını, istihdam edilecek kişilerin ilkokul ve ortaöğretim düzeyinde olacağını, adayların noter huzurunda belirlenecek olan çekilişe tabi olacaklarını, daha sonra sözlü sınav düzenleneceğini, kura çekimine katılmak için 1 adet resim bulunan başvuru forumunun 19 Şubat 2019 tarihine kadar TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı – Anafartalar Mahallesi – Hipodrom Caddesi – No:3 – Ankara adresine bizzat teslim etmeleri gerektiği belirtildi.

Kamu Engelli Personel Alımları

Kamu engelli personel alımları kapsamında düzenlenecek olan kura çekimi ve sözlü sınav tarihleri tcdd.gov.tr tarihinde yayınlanacak olup, sınavın sonuçları da aynı adresten duyurulacak. Kariyer hedefleri dahilinde devlet bünyesinde çalışmak olan engelli personellerin başvuru yapabildiği bu istihdama dair sözlü sınav 1 Mart 2019 tarihinde düzenlenecektir. Yeni personelleri 4 ay boyunca denenecektir. İşe alım gerçekleşmeden önce başvuru sahibi hakkında güvenlik soruşturması yapılacaktır. TCDD bünyesinde işe alınacak olan engelli yeni kamu personelleri demiryolu hattında bakım ve onarım işlerinde görev yapacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?2d4547f4-fd5c-40a8-996e-1a53efcdc645&kk=113200

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol