Ana SayfaSigorta İş İlanlariSigortam.net Yeni Satış Danışmanı Personeller Arıyor!

Sigortam.net Yeni Satış Danışmanı Personeller Arıyor!
S

Sigortam.net tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamında yeni satış danışmanları arandığı bildirildi.

-

Sigortam.net tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamında yeni satış danışmanları arandığı bildirildi.

Sigortam.net Yeni Personel Alımları Yapıyor

Sigortacılık personel alımları ile ilgilenen kişiler Sigortam.net tarafından duyurulan satış danışmanı ihtiyacı için başvuru yapabiliyorlar. Sigortam.net adaylarda ne gibi şartların ve özelliklerin arandığını belirttiği duyurusunda yeni personellerin telefonda firmanın sigortacılık ürünlerinin satışını gerçekleştireceğini, bu nedenle tele satış alanında kariyer hedeflerinin olmasını istediğini bildirdi. Sigortam.net ayrıca satış konusunda kendine güvenen ve başarılı olacağına inanan, verilen hedefler doğrultusunda satış gerçekleştirebilecek ve maaşın yanı sıra yüksek tutarda prim için çalışabilecek olan kişilerin sigortacılık iş başvurusu yapabileceğini de belirtiyor.

Adayların ayrıca iletişim yönlerinin gelişmiş, ikna kabiliyetleri üst seviyede olan kişiler olması da bekleniyor. İşe alımı sağlanan yeni sigorta satış personelleri 08:00 – 01:00 saatleri arasında vardiyalı olarak görev yapacaklar. Sigortam.net giderek büyüyen satış ekibine dahil etmek üzere yeni sigorta satış danışmanları aradığını bildirirken, eğlenceli bir ekiple eğlenceli bir ortamda çalışacaklarını, dinamik olmanın bu iş için önemli olduğunu, ekip çalışmasına yatkın olmanın da gerektiğini söylüyor.

Sigortam.net Yeni Personel İş Başvurusu

İş ilanları kapsamında duyurulan Sigortam.net sigorta satış danışmanı alımları firmanın ilgili departmanı tarafından incelemeye alınmak üzere 8 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Başvuru sahiplerinin iletişim bilgilerini doğru vermeleri kendilerine sağlanacak olan iş başvurusu geri dönüşleri için önem taşımaktadır. Çağrı merkezi iş başvurusu yapmak isteyen kişiler de bu duyur için başvuru yapabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/sigortam-net-sigorta-satis-danismani-2067709

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol