Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Banka Personel Alımları Genel Başvuru!

TEB Banka Personel Alımları Genel Başvuru!
T

TEB tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda genel banka iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

-

TEB tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda genel banka iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

TEB Yeni Personel Alımı Genel Başvuru

TEB yani Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları çerçevesinde yaptığı duyuruda yeni personellerin istihdam edilmesi amacıyla genel iş başvurularını kabul ettiğini, bu kapsamda çeşitli departmanlarda istihdam edilmek üzere ihtiyaç olması halinde engelli banka personel alımı gerçekleştirileceğini, banka iş başvurusu yapmak isteyen engelli kişilerin hangi özellikleri taşıyor olması gerektiğini ve en son hangi tarihte başvuru yapılabileceğini belirtti. Kariyer planlarına TEB bünyesinde devam etmek isteyen kişilerin öncelikle İŞKUR olarak bilinen Türkiye ş Kurumu’nda oluşturdukları kayıtlarının bulunması gerekiyor. Banka iş ilanları ile ilgilenen engelli kişilerin engel derecelerinin en az yüzde 40 oranında olması ve bunu tam teşekkülü bir kamu hastanesinden almış oldukları raporla belgeleyebiliyor olmaları da gerekiyor. Türk Ekonomi Bankası yeni personel alımları ile ilgili yaptığı bilgilendirmesinde enerjisi yüksek ve azimli olan adayların başvurmasını istediğini de belirtiyor. Adayların ayrıca Microsoft Office uygulamaları konusunda deneyimli ve bu uygulamaları kullanabiliyor olması da isteniyor.

TEB Banka Personel Alımı İş Başvuruları

Banka iş ilanları için başvuru yapan, engel derecesi en az yüzde 40 olan engelli kişiler arasında yapılacak değerlendirme sonucunda Türk Ekonomi Bankası bünyesinde çalışmasına karar verilen kişiler Banka’nın çeşitli departmanlarında görev alacaklar. Sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak olan adayların başvuruları TEB ilgili departmanı tarafından 1 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-finansman-a-s-genel-basvuru-engelli-adaylar-2119284

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol