Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları!

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları!
A

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda gişe personellerine ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda gişe personellerine ihtiyaç olduğu bildirildi.

Akbank Banka Personel Alımları

Akbank iş ilanları ile ilgilenenler Gişe Yetkilisi pozisyonunda gerçekleştirilecek banka personeli alımları ile de ilgileniyorlar. Banka iş başvurusu yapılarak işe alım talebinde bulunulabilen bu duyuruda Akbank yeni personellerde aradığı özellik ve nitelikleri, hangi görevleri üstlenmeleri gerektiğini, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabileceğini de belirtti. Başvuru yapacak olan adayların öncelikle İstanbul – Anadolu yakasında ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Banka iş ilanları ile işe alımı sağlanacak olan yeni personel adaylarının ayrıca örgün eğitim veren üniversitelerde lisans eğitimi almış olmaları, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışacak olmaları, iletişimde etkin beceriye sahip, dinamik ve güler yüzlü olmaları, ekip çalışmasına uyum gösterecek olmaları da gerekiyor.

Akbank Yeni Personel Alımı İş Başvurusu

Kariyer planı dahilinde bir bankada yükselmek olan kişilerin ilgisini çeken Akbank gişe yetkilisi personel alımı için başvuru yapan adayların geride kalan 6 aylık dönemde Akbank tarafından düzenlenen herhangi bir personel alımı sınavına girmemiş olmaları ya da Akbank iş görüşmesi mülakatında başarısız olmamış olmaları da isteniyor. Akbank iş başvurusu yapan ve gişe yetkilisi olarak çalışmak isteyen kişilerin başvuruları ilgili departmanca 28 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilmeye ve değerlendirmeye alınmaya devam edecek. Değerlendirme sonucunda uygun görülen kişilere başvuruda belirttikleri iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanarak iş görülmesi daveti yapılacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-2216744

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol