Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİlkokul Mezunu 1000 Kişi Kamu Personeli Olarak İşe Alınacak!

İlkokul Mezunu 1000 Kişi Kamu Personeli Olarak İşe Alınacak!

Türkiye Taşkömürü Kurumu 1000 kişiyi kamu iş ilanları kapsamında işe alacağını duyurdu.

-

Türkiye Taşkömürü Kurumu 1000 kişiyi kamu iş ilanları kapsamında işe alacağını duyurdu.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Kamu Personel Alımları

Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yapılan iş ilanları duyurusunda yeraltında görev verilmek üzere 1000 kişinin istihdam edileceği, işe alımı gerçekleşecek olan kişilerin pano – ayak üretim işçisi olarak çalışacakları, kamu personel alımlarının Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasına Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik kapsamında işe alınacakları, istihdamların Zonguldak ili için 700 kişi, Bartın ili için 200 kişi ve Karabük ili için 100 kişi şeklinde saplanacağı bildirildi. Kamu personeli olmak üzere başvuru yapacak kişilerin en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Adaylarda aranan diğer şartlar ilanın yayınlandığı tarihte 18 yaşını bitiriş olmak ve 32 yaşından gün almamış olmak, askerlik görevi ile ilgili hiçbir ilişiği bulunmamak, Zonguldak – Bartın – Karabük illerinde ikamet ediyor olmak şeklinde sıralanıyor.

Yeraltında Çalışacak Kamu Personelleri Aranıyor

Kariyer planı dahilinde kamu personeli olmak bulunan adaylar içinden hangilerinin işe alınacağının işe alınacağı kura çekimi ile belirlenecek. Noter eşliğinde yapılacak olan kura çekimleri 2 Mart – 3 Mart 2019 tarihinde Zonguldak’ta, Bartın’da ve Karabük’te saat 09:00’da eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Kurada ismi çıkan adaylar sağlık muayenesinden geçirilecek ve işe uygunluk raporu alacaklar. Kamu personeli iş başvuruları bahsi geçen illerdeki Çalışma ve İş Kurumu müdürlüklerine 12 Şubat 2019 tarihinden itibaren 5 gün süreyle bizzat yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?0f03d660-ee56-4152-a395-1f61d058120f

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol