Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka Vardiyalı Çalışacak Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Fibabanka Vardiyalı Çalışacak Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Fibabanka banka iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonu için işe alım gerçekleştirileceğini bildirdi.

-

Fibabanka banka iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonu için işe alım gerçekleştirileceğini bildirdi.

Fibabanka Banka Personel Alımları

Banka personel alımları yapacağını duyuran Fibabanka yeni personellerin çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak görev alacaklarını ve vardiyalı olarak çalışacaklarını bildirdi. Fibabanka’nın iş ilanları içinde yer alan bu duyuruda ayrıca yeni personellerin görevleri, son başvuru tarihi, hangi diğer özellikleri taşımalarının istendiği gibi detaylarda yer aldı. Kariyer planı dahilinde bir bankada işe girmek ve ilerlemek bulunan kişilerin başvurularının kabul edildiği bu pozisyon ile ilgilenenlerin üniversitelerin 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmaları, ikna yeteneklerinin gelişmiş, iletişimde başarılı, diksiyonu düzgün, gelişime, yeniliklere ve öğrenmeye açık, araştırmayı seven kişiler olması gerekiyor. Adaylarda aranan özellikler arasında Microsoft Office uygulamalarına hakim ve etkin olarak kullanabiliyor olmaları ve vardiyalı olarak dönüşümlü şekilde genellikle akşam ve gece çalışacak olmayı kabul edecek olması da yer alıyor.

Fibabanka Yeni Personel İş Başvuruları

Fibabanka banka iş başvurusu yapacak olan adaylar gerekli inceleme ve değerlendirmelerden geçtikten ve çalışmak için uygun bulunarak işe alındıktan sonra Fibabanka’nın çağrı merkezinde müşterilerden gelen aramaları kabul ederek, soruları yanıtlamak, sorunları çözmek ve bankacılık ürünleri hakkında bilgilendirmede bulunmak gibi görevler alacaklar. Fibabanka iş başvuruları bankanın ilgili birimi tarafından 14 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-vardiyali-1990853

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,261BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler