Ana SayfaKariyerZiraat Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Ziraat Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Faizsiz bankacılık alanında ilk hizmet veren bankalardan biri olan Ziraat Katılım Bankası çalışanlarına hangi hakları tanıyor? Banka çalışanlarına hangi sosyal ve kariyer imkanlarını sağlıyor? Detaylar Bankaciyim.Net’de!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası, uzun yıllardır kamu bünyesinde hizmet vermekte olan bir bankadır. Ziraat Katılım Bankası da, faizsiz bankacılık alanında hizmet veren ilk bankalardan biridir. Katılım bankacılığı olarak tüketicilere kaliteli hizmet veren Ziraat Katılım, çalışanlarına tanıdığı haklar ile de adından söz ettirmektedir. Dolayısıyla bankacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen bireyler için Ziraat Katılım kariyer planları, bireyler için doğru tercihlerden biri olmaktadır.

Ziraat Katılım Misyon ve Vizyonu

Türk bankacılık sektöründe sahip olduğu konumuna vizyonu ve misyonu sayesinde ulaşan Ziraat Katılım Bankası, bu prensipleri doğrultusunda hedef kitleye ulaşarak belli bir müşteri portföyü elde etmiştir. Ziraat Katılım Bankası’nın vizyonu; yalnızca yurt içinde değil, bulunduğu bölgenin de katılım bankacılığına güç veren, devamlı değer üretimi gerçekleştirerek her aşamada paylaştıkça daha çok müşterilere önerilen, evrensel, saygı duyulan ve öncü bir katılım bankası olmaktır.

Ziraat Katılım misyonu ise; tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru bir şekilde kavrayarak doğru ve kaliteli çözüm ve değer önerileri sunan, katılım bankacılığının gerekliliğinin bilincinde olarak dünya standartlarında bir banka olmaktır. Dolayısıyla günümüzde pek çok birey, Ziraat Katılım kariyer hedefleri ile bu vizyon ve misyona sahip bir bankada çalışmak istemektedir.

Ziraat Katılım Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Ziraat Katılım Bankası, kariyer planlama ile banka personeli haline gelen bireyler için çeşitli maddi, sosyal ve kariyer imkanları sağlamaktadır. Örneğin; banka, çalışanlarının sağlığını düşünmekte ve çalışanlarını güvence olarak THZ Vakfı’na tabi tutmaktadır. Öte yandan çalışanlarına ulaşım ve yemek desteği de sağlayan banka, çalışanlarına kurum içerisinde kariyer yapabilmeleri için imkan sağlamaktadır. Çeşitli eğitimler vererek mesleki becerilerine destek olurken, yabancı dil tazminatı, ikramiye gibi maddi haklar da sunmaktadır.

Ziraat Katılım Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Banka kariyer hedefleri ile Ziraat Bankası bünyesinde çalışmaya başlayan bireyler, genellikle diğer bankalarda olduğu üzere pozisyonuna, seviyesine ve bunun gibi unsurlara göre maaş almaktadır. Ziraat Bankası çalışanlarının maaşlar hakkında herhangi bir rakam belirtmek mümkün olmasa da, bankanın ücretlendirme politikası, unvan ücreti görev pozisyon ücreti ve ek ödemelerden meydana gelmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.