Ana SayfaKariyerKuveyt Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Kuveyt Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Faizsiz bankacılık alanında hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası çalışanlarına hangi hakları tanıyor? Banka çalışanlarına hangi sosyal ve kariyer imkanlarını sağlıyor? Detaylar Bankaciyim.Net’de!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında hizmet vermekte olan önemli bankalardan biridir. Katılım Bankacılığının öncü isimlerinden biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, sektörde vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile adını duyurmayı başarmıştır. Ayrıca çalışanlarına da çeşitli haklar tanıyan banka, bu sektörde kariyer hedefleri olan pek çok genç için Kuveyt Türk kariyer planlarına neden olmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Misyon ve Vizyonu

Kuveyt Türk Katılım Bankası, geçmişten bugüne kadar elde etmiş olduğu başarılarını, vizyon, misyon ve değerlerine borçludur. Kendisi için çeşitli ama ve hedefler belirleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, kurumun temel prensibi olan faizsiz finansal işlem ve operasyonlara bağlı, etik değerlere sahip olan, müşteri odaklı bankacılık sistemini ön planda tutarken, kurumun ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerine değer kazandıran, kurumsal sosyal bir şirket olmayı misyon edinmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın vizyonu ise; uygun ve yeni finansal çözüm yolları sunma, bilgi birikimi, tecrübe ışığında uluslararası bir banka olarak Türkiye’de vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile sektörün ilk 5, aktif büyüklük bazında ise ilk 10 bankası arasında olmaktır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Kuveyt Türk kariyer hedefleri doğrultusunda banka personelleri arasında katılan bireyler için banka tarafından çeşitli haklar tanınmaktadır. Kaliteli personel ve kaliteli iş ortamının sosyal yaşama dayandığına inanan Kuveyt Türk, bu inancı üzerinde çalışma ortamını tasarlamaktadır.

Personelleri için kulüp çalışmaları, özel gün kutlamaları, departman – şube etkinlikleri ve kurmuş olduğu Yaşam Üssü ile hizmet veren Kuveyt Türk, ayrıca kurum içi eğitimler ve bunun gibi faaliyetler ile kariyer imkanı da sağlamaktadır. Buna göre bir Kuveyt Türk çalışanın kariyer planlama doğrultusundaki hedeflerine ulaşabilmesi mümkündür.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Banka kariyer hedefini tutturan ve bir Kuveyt Türk Katılım Bankası çalışanı haline gelen bireyler, çalışmakta oldukları departmana, pozisyona ve seviyeye göre farklı maaşlar alabilmektedir. Dolayısıyla Kuveyt Türk çalışanlarının maaşları hakkında net bir bilgi vermek mümkün olmasa da, tahmini olarak 2 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında olduğunu söylemek mümkündür.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler