Bankacılık Tahsilat Yetkilileri Aranıyor

0

Bankacılık, ülkemizde her dönem olduğu gibi 2016 yılı içinde en önemli iş imkanı sunan sektörlerden birisi olmaya devam ediyor. Sektörün önde gelen bankalarından bir tanesi için insan kaynakları danışmanlık firması Tahsilat Yetkilileri arandığını açıkladı.

Üniversite sürecini tamamlayan gençlerin iş arama sürecine başlarken öncelikli olarak tercih ettiği sektörlerden birisi olarak görünen bankacılık için farklı bankalar farklı seviyelerde personel alımları yapmaktalar.

Özellikle yeni mezun ve deneyimsiz adaylar için açılan banka iş ilanlarında adayların kendilerini geliştirebileceği ve kuruma değer katmak adına, bilgi birikimi yaşayabileceği pozisyonlar sunulmaktadır. Bankaların gişe, satış, tahsilat, dış arama, çağrı merkezi gibi birimleri yeni ve deneyimsiz bankacı adayları için oldukça önemli birimlerdir. Burada aday kendini sektöre hazırlayarak öncelikle bankacılık ürün ve hizmetlerini yakından tanıma ve ileriki aşamada kendine en uygun birimin hangisi olduğuna karar verme şansını yakalamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Ülkemizin en önemli bankalarından bir tanesi için yayınlanan tahsilat yetkilisi ilanı içinde durum benzerdir. Belirtilen iş ilanına başvuran yeni mezun adaylar için banka’nın tahsilat süreçlerini öğrenmesine olanak tanınmaktadır. Bankalar işe alınan personelleri için dönemsel olarak düzenledikleri eğitim ve seminerlerle kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.

Tahsilat yetkilisi pozisyonu için başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ekokariyer-insan-kaynaklari-tahsilat-yetkilisi-banka-1566088

Banka tahsilat yetkilisi iş ilanı kapsamında başvurusu kabul edilen adaylar için düzenlenen mülakat süreçleri bulunmaktadır. Adayın mesleki açından bu birimlerde çalışmaya ne derece yatkın olduğu ve bu sektör için yeterince heves duyduğu bu mülakat süreçlerinde belirlenmektedir.

Bankacılık alanında kariyerinize başlayarak ileriki vadelerde, sektör içerisinde farklı kariyer hedeflerinize ulaşabilmektesiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın