T-Bank Kredi Tahsis Yönetmeni Alımı Gerçekleştirecek!

T-Bank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Kredi Tahsis Yönetmeni pozisyonuna personel alacağını duyurdu.

T-Bank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Kredi Tahsis Yönetmeni pozisyonuna personel alacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre İstanbul’dan gerçekleştirilecek olan bu alımlarda, işe alınan personeller Şişli’de yer alan Genel Müdürlük binasında görev alacak.

T-Bank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan ilana göre Kredi Tahsis Yönetmeni alacak olan banka, bu personellerini Genel Müdürlük’te görevlendirecek.

Hangi Kriterlere Bakılacak?

İşe alacak olduğu personellerinde bazı kriterler arayacak olan T-Bank, banka iş başvuruları kapsamında kendisine başvuruda bulunan adaylar arasından öncelikle üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olan, bankaların daha Orta Ölçekli ya da Kurumsal Kredi Tahsis Bölümü’nde en az 5 yıl çalışarak deneyim edinen, bunun ile beraber bütün sektörlerde tecrübe sahibi olan adayları tercih edecek. Öte yandan T-Bank bünyesinde Kredi Tahsis Yönetmeni olarak görev alacak olan personelin çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce iletişim bilgisine sahip olması, finansal analiz ve krediler konusunda derin bilgiye sahip olması, ekip çalışmasına yatkın, zamanını iyi değerlendiren, iş sorumluluğu olan, titiz çalışan ve başarma duygusu olan personeller olması gerekecek.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

T-Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınan personeller kredi teklifleri ile alakalı olarak finansal analiz, kredi tahsis, istihbarat, sektör araştırması yapacak ve bunun gibi pek çok görev ve sorumluluk üstlenecek.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanı kendisi için uygun bulan ve sektörde yer edinmek isteyen adaylar 6 Aralık 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turklandbank-kredi-tahsis-yonetmeni-2116899