Ana SayfaKariyerING Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

ING Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Türkiye’deki köklü bankalardan biri olan ING Bank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan özel sermayeli bankalardan biridir. Türkiye’de kurulduğu günden bu yana tüketiciler için sunmuş olduğu finansal hizmetler ile dikkat çeken ING Bank, şimdiye kadar pek çok birey için banka kariyer imkanı sunmuş, öğrenciler için de staj yapma olanağı sağlamıştır.

Özellikle ING Bank staj başvurusu yapan öğrencilerin bu başvurularını değerlendirmeye alarak, onlara bünyesinde iş imkanı sunan banka, daha çok bu ve bunun gibi nitelikleri ile ön plana çıkmaktadır. Peki ING Bank Stajyer alımlarını yılın hangi dönemlerinde yapıyor? Öğrencilerde hangi şartları arıyor?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 ING Bank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

ING Bank, bankacılık ile alakalı bölümlerde okuyan öğrenciler için bünyesinde staj yapma imkanı sunan bankalardan biridir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan ve staj yapma zorunluluğu bulunan 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine yılın her döneminde staj fırsatı tanıyan banka, ayrıca Ticaret Meslek Liseleri son sınıf öğrencileri için de stajyer kadrosu açmaktadır.

Bu doğrultuda 2020 ING Bank staj başvurusu, banka tarafından kariyer sitelerinde yayımlanan ilanlar üzerinden ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

ING Bank staj tarihleri ise;

  • Lise son sınıf öğrencileri için her yılın Haziran ve Eylül ayları arasında olurken,
  • Üniversite öğrencileri için ise eğitim yılı boyunca olmaktadır.

ING Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kariyer planlama doğrultusunda yapılacak olan ING Bank staj başvurusu, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da banka tarafından ilan yayımlanan kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İş başvuruları için kendisine elektronik ortam üzerinden özgeçmiş hazırlayan öğrenciler, başvurularını yine elektronik ortam üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca başvuru esnasında öğrencilerden talep edilen tek belge özgeçmiş olarak bilinmektedir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

ING Bank Stajyer Maaşları

ING Bank stajyer maaşları, banka tarafından bünyesinde istihdam etmiş olduğu öğrencilere ödenmesi zorunlu olan bir ücrettir. Bankalar, hayata geçirilen yasal bir düzenlemenin ardından bünyesinde staj imkanı sağlamış olduğu öğrenciler için belli bir miktar ücret ödemek durumundadır. Bu doğrultuda ödenen ING Bank stajyer ücreti hakkında net bir bilgi elde edilememektedir. Bankaların genel olarak stajyerler için ödemekte olduğu ortalama ücret 1000 TL kadardır.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...