ING Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Türkiye’deki köklü bankalardan biri olan ING Bank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

0
ING Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

ING Bank, uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan özel sermayeli bankalardan biridir. Türkiye’de kurulduğu günden bu yana tüketiciler için sunmuş olduğu finansal hizmetler ile dikkat çeken ING Bank, şimdiye kadar pek çok birey için banka kariyer imkanı sunmuş, öğrenciler için de staj yapma olanağı sağlamıştır.

Özellikle ING Bank staj başvurusu yapan öğrencilerin bu başvurularını değerlendirmeye alarak, onlara bünyesinde iş imkanı sunan banka, daha çok bu ve bunun gibi nitelikleri ile ön plana çıkmaktadır. Peki ING Bank Stajyer alımlarını yılın hangi dönemlerinde yapıyor? Öğrencilerde hangi şartları arıyor?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 ING Bank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

ING Bank, bankacılık ile alakalı bölümlerde okuyan öğrenciler için bünyesinde staj yapma imkanı sunan bankalardan biridir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan ve staj yapma zorunluluğu bulunan 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine yılın her döneminde staj fırsatı tanıyan banka, ayrıca Ticaret Meslek Liseleri son sınıf öğrencileri için de stajyer kadrosu açmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

Bu doğrultuda 2020 ING Bank staj başvurusu, banka tarafından kariyer sitelerinde yayımlanan ilanlar üzerinden ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

ING Bank staj tarihleri ise;

  • Lise son sınıf öğrencileri için her yılın Haziran ve Eylül ayları arasında olurken,
  • Üniversite öğrencileri için ise eğitim yılı boyunca olmaktadır.

ING Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kariyer planlama doğrultusunda yapılacak olan ING Bank staj başvurusu, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da banka tarafından ilan yayımlanan kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İş başvuruları için kendisine elektronik ortam üzerinden özgeçmiş hazırlayan öğrenciler, başvurularını yine elektronik ortam üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca başvuru esnasında öğrencilerden talep edilen tek belge özgeçmiş olarak bilinmektedir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

ING Bank Stajyer Maaşları

ING Bank stajyer maaşları, banka tarafından bünyesinde istihdam etmiş olduğu öğrencilere ödenmesi zorunlu olan bir ücrettir. Bankalar, hayata geçirilen yasal bir düzenlemenin ardından bünyesinde staj imkanı sağlamış olduğu öğrenciler için belli bir miktar ücret ödemek durumundadır. Bu doğrultuda ödenen ING Bank stajyer ücreti hakkında net bir bilgi elde edilememektedir. Bankaların genel olarak stajyerler için ödemekte olduğu ortalama ücret 1000 TL kadardır.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın