Ana SayfaKariyerING Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

ING Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Türkiye’deki köklü bankalardan biri olan ING Bank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan özel sermayeli bankalardan biridir. Türkiye’de kurulduğu günden bu yana tüketiciler için sunmuş olduğu finansal hizmetler ile dikkat çeken ING Bank, şimdiye kadar pek çok birey için banka kariyer imkanı sunmuş, öğrenciler için de staj yapma olanağı sağlamıştır.

Özellikle ING Bank staj başvurusu yapan öğrencilerin bu başvurularını değerlendirmeye alarak, onlara bünyesinde iş imkanı sunan banka, daha çok bu ve bunun gibi nitelikleri ile ön plana çıkmaktadır. Peki ING Bank Stajyer alımlarını yılın hangi dönemlerinde yapıyor? Öğrencilerde hangi şartları arıyor?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 ING Bank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

ING Bank, bankacılık ile alakalı bölümlerde okuyan öğrenciler için bünyesinde staj yapma imkanı sunan bankalardan biridir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan ve staj yapma zorunluluğu bulunan 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine yılın her döneminde staj fırsatı tanıyan banka, ayrıca Ticaret Meslek Liseleri son sınıf öğrencileri için de stajyer kadrosu açmaktadır.

Bu doğrultuda 2020 ING Bank staj başvurusu, banka tarafından kariyer sitelerinde yayımlanan ilanlar üzerinden ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

ING Bank staj tarihleri ise;

  • Lise son sınıf öğrencileri için her yılın Haziran ve Eylül ayları arasında olurken,
  • Üniversite öğrencileri için ise eğitim yılı boyunca olmaktadır.

ING Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kariyer planlama doğrultusunda yapılacak olan ING Bank staj başvurusu, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da banka tarafından ilan yayımlanan kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İş başvuruları için kendisine elektronik ortam üzerinden özgeçmiş hazırlayan öğrenciler, başvurularını yine elektronik ortam üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca başvuru esnasında öğrencilerden talep edilen tek belge özgeçmiş olarak bilinmektedir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

ING Bank Stajyer Maaşları

ING Bank stajyer maaşları, banka tarafından bünyesinde istihdam etmiş olduğu öğrencilere ödenmesi zorunlu olan bir ücrettir. Bankalar, hayata geçirilen yasal bir düzenlemenin ardından bünyesinde staj imkanı sağlamış olduğu öğrenciler için belli bir miktar ücret ödemek durumundadır. Bu doğrultuda ödenen ING Bank stajyer ücreti hakkında net bir bilgi elde edilememektedir. Bankaların genel olarak stajyerler için ödemekte olduğu ortalama ücret 1000 TL kadardır.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.