Odea bank Stajyer Personel Alımı ve Odeabank Staj Başvurusu

0

Odebank bünyesinde görev almak üzere uzun dönemli stajyer alınacağı belirtilmektedir. Bankacılık sektöründe stajyerlik düşünen üniversite IIBF mezunu adayların değerlendirileceği Odebank Stajyer alımı detayları

Sektörde faaliyetlerine henüz yakın zaman da başlamış olan ancak hedeflerine hızlı ve istikrarlı şekilde ilerleyen Odebank, ihtiyaç duyduğu alanlarda yeni banka iş olanakları sunarak personel alımlarını sürdürmektedir. Özellikle açtığı yeni şubelerde ve genel müdürlük kadrolarında belirli dönemlerde banka iş ilanı yayınlayan Odebank tarafından uzun dönemli stajyer alıncağı belirtilmiştir.

Kurum bünyesinde çalışmak üzere stajyer personel alımı Pos ve Ticari kartlar birimi ürün geliştime departmanında olacaktır. Bu birim kapsamında stajyerlik iş ilanına başvurmak isteyen adayların aynı zamanda üniversite öğrencisi olmadıda kabul edilebilmektedir.

Bankacılık sektöründe kariyer planlayan yeni yetenekler için önemli bir fırsat olarak görünen Odeabank Stajyer alımı başvuru süreci başladı. Banka bünyesinde stajyerler için sunulan imkanlardan faydalanarak başlayacağınız stajyerlik süreniz sonunda kişisel anlamda kendinize bir deneyim katmış olacak ve özellikle ileriki süreçlerde bankalara yapacağınız iş başvurularınız için referans olarak belirtebileceksiniz.

Odebank stajyer personel alımı iş ilanı başvurularınızı bu bağlantıları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/odea-bank-a-s-stajyer-1524716

Başvuran adaylar için yapılacak eleminasyon süreçleri sonunda geri bildirimde bulunulmaktadır. Stajyerlik dönemi ve detayları banka tarafından açıklanmaktadır.  

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın