Albaraka Türk Tüm Türkiye’de Güvenlik Görevlisi Alımı Gerçekleştirecek!

Albaraka Türk, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Albaraka Türk, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan ilan doğrultusunda ülke genelinde alım yapacak olan banka, personellerini en az lise mezunu olarak alacak.

Albaraka Türk, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. İlanda belirtilene göre en az lise mezunu olmak üzere Güvenlik Görevlisi alacak olan banka, bu alımlarını Türkiye genelinde yapacak.

Adaylarda Hangi Kriterler Göz Önünde Bulundurulacak?

Yayımlanan ilan doğrultusunda işe alacak olduğu adaylarda bazı niteliklere bakacak olan banka, adayların öncelikle en az lise mezunu olmasında, boy – kilo orantılı olmak üzere boyunun en az 1.80 cm olmasına ve 5188 Sayılı kanun dahilinde silahlı güvenlik kimlik kartına sahip olmasına bakacak. Bunun ile beraber Albaraka Türk, kendisine banka iş başvuruları kapsamında müracaat edecek olan adaylar arasından faizsiz bankacılık alanında çalışma isteği bulunan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olup aktif olarak araç kullanabilen, bankacılığın gerektirmiş olduğu temsil ce ifade becerisine sahip olan, 1 Ocak 1991 tarihinden sonra doğan (28 yaşını aşmamış) ve daha önce herhangi bir yerde en az 1 yıl olmak üzere silahlı güvenlik olarak çalışmış ve deneyim edinmiş olan adayları tercih edecek.

Albaraka Türk iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtilene göre, Güvenlik Görevlisi olarak banka bünyesine dahil edilen personeller, bankanın güvenliğinden sorumlu olacak.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 1 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-1954596