Akbank, Dış Ticaret Ürün Yöneticisi Alımı Gerçekleştirecek!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Dış Ticaret Ürün Yöneticisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Dış Ticaret Ürün Yöneticisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilan doğrultusunda İstanbul’dan gerçekleştirilecek olan bu alımlarda işe alınan personeller Avrupa Yakası’ndaki şubelerde görevlendirecek.

Akbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanmış olan bu ilanda belirtilene göre bünyesinde görevlendirmek üzere Dış Ticaret Ürün Yöneticisi alacak olan Akbank, bu alımlarını İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan gerçekleştirecek.

Adaylarda Hangi Kriterlere Bakılacak?

İşe alacak olduğu personellerinde bazı önemli kriterler arayacak olan bank, banka iş başvuruları kapsamında kendisine müracaat eden adaylar arasından 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin bankacılık ile alakalı bölümlerinden mezun olan ve daha önce Dış Ticaret ile alakalı olarak en az 5 yıl çalışmış ve tecrübe edinmiş olan adayları tercih edecek. Bunun ile beraber adaylarda ürün geliştirme tecrübesi de arayacak olan banka, bünyesinde görevlendirecek olduğu Dış Ticaret Ürün Yöneticisinin iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmasına, analitik düşünebilmesine ve müşteri odaklı olarak çalışabilmesine önem gösterecek.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Dış Ticaret Ürün Yöneticisi Ne İş Yapacak?

Akbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka bünyesinde görevlendirilen personeller, bankanın dış ticaret ile alakalı ürünlerini geliştirecek, ürünler ile alakalı yasal süreç ve mevzuatlarını takip edecek. Bunun yanı sıra hali hazırdaki ve yeni ürün – hizmet paketlerinin uygulama detaylarını, iş akışlarını belirleyecek, dokümantasyonu toparlayacak, tarafların sorumluluklarını belirleyerek bankaya bildirecek.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen ve Akbank’ta görev almak isteyen adaylar 27 Ekim 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-dis-ticaret-urun-yoneticisi-2080629