Ana SayfaKariyerAnadolubank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Anadolubank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren Anadolubank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, Türk bankacılık sektörünün öncü isimleri arasında yer alan bir bankadır. Hem kurumsal müşterileri için hem de bireysel müşterileri için çeşitli finansal hizmetler sunuyor. Ayrıca pek çok birey için bünyesinde iş imkanı tanımaktadır. Öte yandan öğrenciler için de staj programları hazırlayarak bankacılık sektörünün geleceğine katkı sağlayan banka, 2020 Anadolubank staj başvurusu yapan öğrencilerin başvurularını değerlendirmeye alarak bünyesinde olanak sağlamaktadır. Peki merak ettiğiniz staj başvuru tarihleri, başvuru şartları, bankanın öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 Anadolubank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

Anadolubank, hem ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencileri, hem de üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan

  • Ön lisans,
  • Yüksek okul,
  • Lisans bölümlerinin 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri için staj programları hazırlayarak Genel Müdürlük ve şubelerinde istihdam etmektedir.

Staj Tarihleri

  • Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri için Anadolubank staj tarihleri Haziran – Eylül ayları arasında,
  • Üniversite öğrencileri için ise staj tarihleri Temmuz – Haziran ayları arasındadır.

Staj Programı Ne Kadar Devam Ediyor?

Tam zamanlı olarak en az 1 ay, en fazla ise 3 ay boyunca devam eden staj programına katılabilmek için adayların staj başvuru dönemlerinde Anadolubank staj başvurusu yapması gerekmektedir.

Banka kariyer hedefinin ilk basamağı olarak staj başvurusu yapacak olan öğrencilerin Anadolubank tarafından yayımlanan stajyer ilanlarını takip etmesi gerekmektedir.

Anadolubank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Anadolubank staj başvurusu internet üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Adayların öncelikle Anadolubank tarafından dönem dönem kariyer sitelerinde yayımlanan stajyer iş ilanlarını takip etmesi gerekmektedir. Stajyer alım döneminde ancak bu siteler üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Öğrenciler için başvuru esnasında gerekli olan tek belge ise CV’dir. Öğrenciler bu sayede kariyer planlama noktasında ilk adımı gerçekleştirmiş olmaktadır.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

Anadolubank Stajyer Maaşları

Anadolubank stajyer maaşları, bankanın bünyesinde kısa dönem için görevlendirmiş olduğu stajyer personellerine ödemekle yükümlü olduğu bir maaştır. Diğer pek çok bankada olduğu üzere, yürürlüğe giren ilgili kanun neticesinde bankalar stajyerleri için ücret ödemek zorundadır. Anadolubank stajyer ücreti hakkında net bir rakam bilinmese de, genel olarak bankaların öğrenciler için ödemiş olduğu maaş yaklaşık olarak 1000 TL civarındadır. Net bir rakam elde edebilmek için ise banka ile iletişime geçilebilmektedir.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.