Ana SayfaKariyerAnadolubank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Anadolubank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren Anadolubank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, Türk bankacılık sektörünün öncü isimleri arasında yer alan bir bankadır. Hem kurumsal müşterileri için hem de bireysel müşterileri için çeşitli finansal hizmetler sunuyor. Ayrıca pek çok birey için bünyesinde iş imkanı tanımaktadır. Öte yandan öğrenciler için de staj programları hazırlayarak bankacılık sektörünün geleceğine katkı sağlayan banka, 2020 Anadolubank staj başvurusu yapan öğrencilerin başvurularını değerlendirmeye alarak bünyesinde olanak sağlamaktadır. Peki merak ettiğiniz staj başvuru tarihleri, başvuru şartları, bankanın öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 Anadolubank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

Anadolubank, hem ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencileri, hem de üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan

  • Ön lisans,
  • Yüksek okul,
  • Lisans bölümlerinin 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri için staj programları hazırlayarak Genel Müdürlük ve şubelerinde istihdam etmektedir.

Staj Tarihleri

  • Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri için Anadolubank staj tarihleri Haziran – Eylül ayları arasında,
  • Üniversite öğrencileri için ise staj tarihleri Temmuz – Haziran ayları arasındadır.

Staj Programı Ne Kadar Devam Ediyor?

Tam zamanlı olarak en az 1 ay, en fazla ise 3 ay boyunca devam eden staj programına katılabilmek için adayların staj başvuru dönemlerinde Anadolubank staj başvurusu yapması gerekmektedir.

Banka kariyer hedefinin ilk basamağı olarak staj başvurusu yapacak olan öğrencilerin Anadolubank tarafından yayımlanan stajyer ilanlarını takip etmesi gerekmektedir.

Anadolubank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Anadolubank staj başvurusu internet üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Adayların öncelikle Anadolubank tarafından dönem dönem kariyer sitelerinde yayımlanan stajyer iş ilanlarını takip etmesi gerekmektedir. Stajyer alım döneminde ancak bu siteler üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Öğrenciler için başvuru esnasında gerekli olan tek belge ise CV’dir. Öğrenciler bu sayede kariyer planlama noktasında ilk adımı gerçekleştirmiş olmaktadır.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

Anadolubank Stajyer Maaşları

Anadolubank stajyer maaşları, bankanın bünyesinde kısa dönem için görevlendirmiş olduğu stajyer personellerine ödemekle yükümlü olduğu bir maaştır. Diğer pek çok bankada olduğu üzere, yürürlüğe giren ilgili kanun neticesinde bankalar stajyerleri için ücret ödemek zorundadır. Anadolubank stajyer ücreti hakkında net bir rakam bilinmese de, genel olarak bankaların öğrenciler için ödemiş olduğu maaş yaklaşık olarak 1000 TL civarındadır. Net bir rakam elde edebilmek için ise banka ile iletişime geçilebilmektedir.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...