Alternatif Bank’tan Üniversite Öğrencilerine Müjde! Uzun Dönem Stajyer Alımı Yapılacak!

Alternatif Bank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile uzun dönem stajyer alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Alternatif Bank, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile uzun dönem stajyer alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilan doğrultusunda İstanbul’un her iki yakasından da alım yapacak olan banka, adayları staj yapmak istediği bölüme göre yönlendirecek.

Alternatif Bank, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı sayesinde bünyesinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak. Yapılacak olan bu alımların İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan gerçekleştirileceğini belirten Alternatif Bank, uzun dönem olmak üzere stajyer kadrosunu dolduracağını duyurdu.

Stajyer Adaylarının Nitelikleri Neler Olacak?

Banka iş başvuruları kapsamında Alternatif Bank bünyesinde stajyer olmak üzere kendisine müracaat edecek olan adaylarda bazı niteliklere bakacak olduğunu ifade eden banka, öncelikle adayların 4 yıllık eğitim veren bankacılık ile alakalı bölümlerinde eğitimine devam etmekte olan 3 ya da 4’üncü sınıf lisans öğrencileri olmasına veyahut da yüksek lisans öğrencileri olmasına bakacak. Bunun ile beraber Alternatif Bank bünyesinde görev alacak olan stajyerlerin haftanın en az 3 günü görevlendirildiği şubeye ya da Genel Müdürlüğe gelerek çalışabilecek olan, analitik düşünebilen, iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli olan, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve öğrenmeye ve gelişime açık olan personeller olması gerekecek.

Alternatif Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka bünyesine dahil edilen stajyer personeller uzun dönem olmak üzere yaklaşık olarak 1 yıl kadar görev alacak ve bankacılık ile alakalı gerekli tüm bilgileri edinmiş olacak.

İş ilanları arasında yer alan bu stajyer alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 6 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru gerçekleştirebilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatifbank-uzun-donem-stajyer-1076187