Creditwest Bank KKTC Personel Alımı

Google Haberlere Abone Ol:

 

KKTC’de faaliyetlerini sürdüren ve ülkenin en önemli bankalarından biri konumunda bulunan Creditwest Bank genel personel alımları yapıyor. Banka’nın farklı birimlerinde ve şubelerinde görev almak üzere adayların başvurusu kabul edilmektedir.

 

Kıbrıs’ın en önemli bankalarından biri olan Creditwest Bank kadrolarına yeni çalışma arkadaşları katmayı hedefliyor. Bankacılık sektörü kariyerini KKTC de sürmek isteyen veya bu denki büyük bir kurumda bankacılık kariyeri serüvenine başlamak isteyen deneyimli ve deneyimsiz personel alımları gerçekleştirilmekte.

Creditwest Bank ülke genelinde; Mağusa, Girne, Güzelyurt ve Genel merkezi Lefkoşa olarak 14’e yakın şube ağı ile hizmet vermektedir. Bu şube kadroları ve genel merkezi bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için banka genel başvuru ilanı yayınlamıştır.

Başarılı bir geçmişe sahip olan Creditwest Bank üniversite mezunu adaylar için yıl boyunca personel alım değerlendirmelerini sürdürmektedir. Başvuran adaylar için düzenlenen mülakat süreçleri sonunda adaylar KKTC de görev alacakları şube ve genel merkezde kariyerine start vermiş olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

KKTC de bankacılık sektörü içerisinde görev almak ve Creditwest Bank ın bir parçası olabilmek için yayınlanan banka iş ilanına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/creditwest-bank-genel-basvuru-787053

Yayınlanan genel başvuru ilanın da yapacağınız başvurularda dilerseniz beceriz, yetkinlik ve özelliklerinizi belirterek size en uygun pozisyonda değerlendirilebilir, yetkinliklerine yatkın görevlerde sorumluluk alabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.