Ana SayfaBanka İş İlanlarıCreditwest Bank KKTC Personel Alımı

Creditwest Bank KKTC Personel Alımı
C

-

 

KKTC’de faaliyetlerini sürdüren ve ülkenin en önemli bankalarından biri konumunda bulunan Creditwest Bank genel personel alımları yapıyor. Banka’nın farklı birimlerinde ve şubelerinde görev almak üzere adayların başvurusu kabul edilmektedir.

 

Kıbrıs’ın en önemli bankalarından biri olan Creditwest Bank kadrolarına yeni çalışma arkadaşları katmayı hedefliyor. Bankacılık sektörü kariyerini KKTC de sürmek isteyen veya bu denki büyük bir kurumda bankacılık kariyeri serüvenine başlamak isteyen deneyimli ve deneyimsiz personel alımları gerçekleştirilmekte.

Creditwest Bank ülke genelinde; Mağusa, Girne, Güzelyurt ve Genel merkezi Lefkoşa olarak 14’e yakın şube ağı ile hizmet vermektedir. Bu şube kadroları ve genel merkezi bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için banka genel başvuru ilanı yayınlamıştır.

Başarılı bir geçmişe sahip olan Creditwest Bank üniversite mezunu adaylar için yıl boyunca personel alım değerlendirmelerini sürdürmektedir. Başvuran adaylar için düzenlenen mülakat süreçleri sonunda adaylar KKTC de görev alacakları şube ve genel merkezde kariyerine start vermiş olacaktır.

KKTC de bankacılık sektörü içerisinde görev almak ve Creditwest Bank ın bir parçası olabilmek için yayınlanan banka iş ilanına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/creditwest-bank-genel-basvuru-787053

Yayınlanan genel başvuru ilanın da yapacağınız başvurularda dilerseniz beceriz, yetkinlik ve özelliklerinizi belirterek size en uygun pozisyonda değerlendirilebilir, yetkinliklerine yatkın görevlerde sorumluluk alabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol