Ana Sayfa Bankacılık QNB Finansbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

QNB Finansbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

-

QNB Finansbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

QNB Finansbank, bankalara sunmuş olduğu POS cihazı ve Finansbank sanal POS hizmetleri için müşterilerinin daima yanında yer almaktadır. Finansbank POS destek hattı aracılığı ile POS cihazı, sanal POS ya da yazarkasa POS cihazı ile alakalı herhangi bir soru, sorun ya da arıza için teknik destek sağlamakta ve gerekli gördüğü takdirde de üye iş yerlerine ekip göndermektedir. Bu gibi durumlarda destek alabilmek için Finansbank POS destek numarası ise 0850 222 1 900’dür. Bu numara üzerinden banka ile iletişime geçen tüm üye iş yerleri, cihazı ile alakalı her türlü sorunu çözüme kavuşturabilmektedir.

QNB Finansbank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar?

QNB Finansbank, üye iş yerlerine sunmuş olduğu POS hizmetleri için belli bir miktarda hizmet bedeli talep etmektedir. Örneğine;

Aylık cirosu 500 TL’ye kadar olan iş yerlerinden talep edilen;

  • Pos kullanım ücreti 40 TL,
  • Mobil pos kullanım ücreti 60 TL,
  • Finansbank sanal POS ücretleri ise 25 TL’dir.

Aylık cirosu 500 TL ile 1000 TL arasında olan iş yerlerinde ise;

  • Pos cihazı kullanımında 30 TL,
  • Mobil pos kullanımında 50 TL ve
  • Sanal pos kullanımında da yine 25 TL ücret alınmaktadır.

Banka, pos hizmet bedelini belirlerken, genellikle üye iş yerlerinin aylık cirosunu göz önünde bulundurmaktadır.

QNB Finansbank POS Komisyon Oranları

Finansbank POS komisyon oranları, üye iş yeri ile banka arasında yapılan anlaşma ile bağlantılıdır. POS cihazı üzerinden gerçekleştirilen işlemler adına uygulanan komisyon oranları, 12, 24 ya da 36 ay gibi vadeler ile bankaya verilecek olan taahhüt, günlük ciro ve diğer ayrıntılar göz önünde bulundurulduğunda, üye iş yerinin banka ile yapmış olduğu anlaşmasına göre belirlenmektedir. Buna göre bankanın bu komisyon oranları, yüzde 1 – 3 arası uygulanabilmektedir.

QNB Finansbank, Kurumsal Bankacılık alanında vermiş olduğu hizmetler kapsamında, işletmeler için POS ve Yazarkasa POS cihazları da temin edebilmektedir. İşletmelere ve üye iş yerlerine temin etmiş olduğu bu cihazlar üzerine her türlü hizmeti de sunan banka, Finansbank POS destek hattı üzerinden her türlü problem ya da taleplere destek sağlamaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,890BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler