Ana SayfaBankacılık2020 Vakıfbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

2020 Vakıfbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, bankacılık sektöründe yer alan bankalar arasında yer alan ve kamu bünyesinde faaliyet gösteren bir bankadır. Bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumsal müşterilerine de hizmet vermekte olan banka, sanal POS, POS cihazı ve Yazarkasa POS gibi ürün ve hizmetler sağlayabilmektedir. Üstelik bu gibi kurumsal bankacılık ürün ve hizmetleri için 2020 Vakıfbank POS Destek Hattı üzerinden de hizmet sunmaktadır.

2020 Vakıfbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

Vakıfbank, kurumsal, KOBİ ve ticari müşterileri için pek çok ürün ve hizmet sunmaktadır. Bunlardan biri de POS cihazı, sanal pos ve yazarkasa gibi ürünlerdir. Üye iş yerleri için temin etmiş olduğu bu gibi ürünler ile alakalı her türlü teknik hizmet için Vakıfbank POS Destek Hattı’nı kurmuştur. Bu hat üzerinden cihazların arızası durumunda arıza bildiriminde bulunup teknik ekip talep edilebileceği gibi, POS cihazının iadesi de talep edilebilmektedir.

Bankanın POS cihazları ile alakalı sunmuş olduğu bu gibi hizmetlerinden faydalanmak isteyen üye iş yerleri için Vakıfbank POS Destek telefon no; 0216 724 34 34’dür. Bu hat üzerinden haftanın 7 günü 24 saat POS Destek Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçebilmek mümkündür.

Vakıfbank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2019

Vakıfbank, üye iş yerleri için çeşitli pos ürünleri sunmakta ve bu ürünler için çeşitli ekstre ücretleri talep edilmektedir. Vakıfbank tarafından sunulan POS ürünleri;

  • Sabit pos,
  • Mobil pos,
  • Mail – order pos,
  • Döviz pos,
  • Doktor pos,
  • Vakıfbank sanal POS,
  • Temassız pos ve özel projelerdir.

Bahsi geçen bu pos ürünlerinin her birinin, üye iş yeri ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Vakıfbank pos paket fiyatlarına örnek gösterilecek olursa; Vakıf pakette;

  • Aylık 1.500 TL ciroya sahip olanlar için 30 TL,
  • 3 bin TL ciroya sahip olanlar için 40 TL,
  • 5 bin TL ciroya sahip olanlar için 70 TL ücret talep edilmektedir.

Vakıfbank POS Komisyon Oranları

İş yerlerine pos cihazı temin eden banka, bazı durumlarda Vakıfbank POS komisyon oranları uygulamaktadır. Banka tarafından uygulanan Vakıfbank POS komisyon oranları hakkında detaylı bilgi alabilmek için banka ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.