2020 Vakıfbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

0

Vakıfbank, bankacılık sektöründe yer alan bankalar arasında yer alan ve kamu bünyesinde faaliyet gösteren bir bankadır. Bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumsal müşterilerine de hizmet vermekte olan banka, sanal POS, POS cihazı ve Yazarkasa POS gibi ürün ve hizmetler sağlayabilmektedir. Üstelik bu gibi kurumsal bankacılık ürün ve hizmetleri için 2020 Vakıfbank POS Destek Hattı üzerinden de hizmet sunmaktadır.

2020 Vakıfbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

Vakıfbank, kurumsal, KOBİ ve ticari müşterileri için pek çok ürün ve hizmet sunmaktadır. Bunlardan biri de POS cihazı, sanal pos ve yazarkasa gibi ürünlerdir. Üye iş yerleri için temin etmiş olduğu bu gibi ürünler ile alakalı her türlü teknik hizmet için Vakıfbank POS Destek Hattı’nı kurmuştur. Bu hat üzerinden cihazların arızası durumunda arıza bildiriminde bulunup teknik ekip talep edilebileceği gibi, POS cihazının iadesi de talep edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Bankanın POS cihazları ile alakalı sunmuş olduğu bu gibi hizmetlerinden faydalanmak isteyen üye iş yerleri için Vakıfbank POS Destek telefon no; 0216 724 34 34’dür. Bu hat üzerinden haftanın 7 günü 24 saat POS Destek Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçebilmek mümkündür.

Vakıfbank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2019

Vakıfbank, üye iş yerleri için çeşitli pos ürünleri sunmakta ve bu ürünler için çeşitli ekstre ücretleri talep edilmektedir. Vakıfbank tarafından sunulan POS ürünleri;

  • Sabit pos,
  • Mobil pos,
  • Mail – order pos,
  • Döviz pos,
  • Doktor pos,
  • Vakıfbank sanal POS,
  • Temassız pos ve özel projelerdir.

Bahsi geçen bu pos ürünlerinin her birinin, üye iş yeri ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Vakıfbank pos paket fiyatlarına örnek gösterilecek olursa; Vakıf pakette;

  • Aylık 1.500 TL ciroya sahip olanlar için 30 TL,
  • 3 bin TL ciroya sahip olanlar için 40 TL,
  • 5 bin TL ciroya sahip olanlar için 70 TL ücret talep edilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Vakıfbank POS Komisyon Oranları

İş yerlerine pos cihazı temin eden banka, bazı durumlarda Vakıfbank POS komisyon oranları uygulamaktadır. Banka tarafından uygulanan Vakıfbank POS komisyon oranları hakkında detaylı bilgi alabilmek için banka ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın