Ana SayfaBankacılık2020 Türkiye Finans POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

2020 Türkiye Finans POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans, Katılım bankacılığı alanında hizmet veren önemli bankalardan biridir. Türkiye genelindeki şubeleri üzerinden faizsiz bankacılık alanında çeşitli faaliyetler yürütmekte olan bank bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumsal müşterilerine de pek çok ürün ve hizmet de sunmaktadır. Kurumsal müşterileri için sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerinin başında ise POS cihazı gelmektedir. Kendisine POS başvurusunda bulunan üye iş yerleri için ihtiyaçları doğrultusunda POS cihazı, yazarkasa POS ya da sanal POS gibi ürünleri temin eden banka, bu hizmetinin devamı olarak 2020 Türkiye Finans POS Destek Hattı ile de destek sağlamaktadır.

2020 Türkiye Finans POS Destek Hattı Telefon Numarası

Türkiye Finans Katılım Bankası, üye iş yerleri için temin etmiş olduğu POS ürünleri hakkında 2020 Türkiye Finans Sanal POS Destek Hattı gibi bir çeşit müşteri hizmetleri ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Örneğin; bankanın söz konusu bu destek hattı üzerinden POS cihazları ya da paketleri gibi konularda bilgi edinebilmek, cihazlarda yaşanan herhangi bir arıza durumunda ne yapmak gerektiği konusunda destek alabilmekte ve bunun gibi pek çok konuda yardım alabilmektedir.

Bankanın üye iş yeri sahiplerinin kullanabileceği Türkiye Finans POS Müşteri Hizmetleri numarası; 0850 222 22 44’tür. Bu hat üzerinden işletme sahipleri dilediği konularda destek alabilmekte, şikayet ve önerilerde bulunabilmektedir.

Türkiye Finans POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2019

Türkiye Finans Katılım Bankası, üye işyerlerine çeşitli POS paketleri hazırlayıp sunmaktadır. İşletmenin aylık cirosuna göre belirlenen POS ekstresi ücretleri de bu paketler doğrultusunda işletmenin aylık cirosuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; Türkiye Finans düzenlemiş olduğu bir POS cihazı kampanyası ile üye iş yerlerinden hat ücreti ya da kira almadan hizmet verebilmektedir. POS ekstresi ücretleri hakkında en güncel ve detaylı bilgi edinebilmek için POS Destek Hattı ile iletişime geçilebilmektedir.

Türkiye Finans POS Komisyon Oranları

Türkiye Finans POS komisyon oranları, bankanın üye işletmelere temin etmiş olduğu POS cihazı ve hizmetleri adına uygulamakta olduğu bir komisyondur. Genellikle tercih edilen POS paketine göre değişebilen Türkiye Finans POS komisyon oranları, daha çok işletmenin aylık cirosu göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.