Ana SayfaDiğer İş İlanlarıGençlik ve Spor Bakanlığı 3.243 Sürekli İşçi Personel Alacağını Açıkladı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3.243 Sürekli İşçi Personel Alacağını Açıkladı!
G

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu kamu iş ilanları kapsamında Bakanlık bünyesinde görev verilmek üzere 3.243 kişinin işe alınacağını açıkladı.

-

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu kamu iş ilanları kapsamında Bakanlık bünyesinde görev verilmek üzere 3.243 kişinin işe alınacağını açıkladı.

Bakanlık Sürekli İşçi Personel Alımları Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yapılan açıklamada Bakanlığın il müdürlüklerinde ve ilçe müdürlüklerinde görev verilecek sürekli işçi personel alımları gerçekleştirileceğini, işe alımı ağlanacak olan toplam personel sayısının 3.243 olduğunu açıkladı. İş ilanları takipçisi olanların dikkatini çeken bu açıklamada diğer detaylar da yer aldı. Buna göre kısa adı İŞKUR olan Türkiye İş Kurumu aracılığıyla gerçekleştirilecek olan kamu sürekli işçi personel alımları duyurusu 11 Şubat 2019 tarihinde İŞKUR’un internet sitesi üzerinden yapılarak başvurular kabul edilmeye başlanacak.

Bakanlık Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 278 engelli personel, 146 eski hükümlü de dahil olmak üzere toplam 3.243 kişi yeni personel olarak işe alınacak. Bakanlık kamu personel alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin hangi pozisyonlarda görevlendirileceğini de bildirdi. Buna göre yeni personeller cankurtaran – temizlik görevlisi – pedallı araçlar mekanikeri – otobüs şoförü – aşçı – aşçı yardımcısı – güvenlik görevlisi – elektrik tesisatçısı – havuz suyu operatörü – garson – ısıtma ve sıhhi tesisatçı – ön büro elemanı / resepsiyon görevlisi – bilgisayar donanım teknolojisi teknikeri – soğutma ve iklimlendirme teknisyeni – çim alan tesisi ve yönetim teknikeri – muhasebeci – gençlik lideri – makine teknikeri pozisyonlarında istihdam edilecekler.

Başvurular Nasıl Gerçekleştirilecek?

Kariyer planlarında kamuda çalışmak da bulunan kişiler 11 Şubat – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden online iş başvurusu yapabilecekler. Temizlik görevlisi pozisyonu için başvuru yapacak kişilerin engelli ve eski hükümlü olması ve en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Bu kişiler 27 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda düzenlenecek olan çekilişle belirlenecek. Çekilişte ismi çıkan adaylar daha sonraki bir tarihte sözlü sınava girecekler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol