Trakya Üniversitesi Ortaöğretim ve Lisans Mezunu 68 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Trakya Üniversitesi çeşitli alanlarda toplamda 68 Sağlık Personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan kamu iş ilanı kapsamında başvuru detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi çeşitli alanlarda toplamda 68 Sağlık Personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan kamu iş ilanı kapsamında başvuru detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Sağlık Personeli Alım Detayları

Trakya Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı sisteminden 68 Sağlık Personeli alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar aşağıdaki gibidir;

  • 1 Çocuk Gelişimcisi,
  • 2 Fizyoterapist,
  • 1 Diyetisyen,
  • 1 Psikolog,
  • 52 Hemşire,
  • 11 Sağlık Teknikeri.

15 Hemşirenin ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden, diğer hemşire adaylarının ise en az lisans mezunu olması istenmektedir. Sağlık Teknikerliği pozisyonu için ise adayların en az ön lisans mezunu olması istenmektedir. Kamu iş ilanı için başvuru yapacak adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olması istenip, aynı zamanda nöbet usulü çalışmaya da uygun olmaları istenmektedir.

Başvurular 19 Ekim tarihinde başlamış olup, son başvuru tarihi ise 15 gün sonradır. Adayların başvuru için nüfus cüzdanlarının fotokopisini, diploma ya da çıkış belgelerinin fotokopilerini, başvurulan unvan kapsamında talep edilen sertifikanın fotokopisi, ilgili KPSS puanlarının belgesiyle birlikte 1 tane fotoğraf istenmektedir.

Adayların yayımlanan ilanlardan sadece birine başvuru yapma hakları bulunup, başvurular tamamlandıktan sonra sonuçlar Trakya Üniversitesi’nin internet sitesinden ilan edilecektir. Yayımlanan iş ilanı ile ilgili detaylara ulaşmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan yararlanabilirler.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?836e5926-4d8f-48de-8491-8e445fe03356