Ana Sayfa Gündem Hacı Boydak Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı

Hacı Boydak Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı

 

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Hacı Boydak’ın tahliye edilmesi sonrasında Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak yazılı bir açıklama yaptı.
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, tahliye kararı ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şu ifadelerde bulundu:

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yapılan soruşturma kapsamında 5 Mart 2016 tarihinde tutuklanan Hacı Boydak, yapılmış olan tahliye talebine istinaden bu gün ilgili yargı merciince tutuksuz yargılanmak üzere adli kontrol yükümlülükleriyle tahliye edilmiştir. Her daim ifade ettiğimiz üzere Türk adaletine ve devletimize olan güvenimiz ve bağlılığımız tamdır. Temennimiz diğer aile bireyimiz Memduh Boydak’n da en kısa sürede aramıza dönmesidir. Boydak Ailesi olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da devletimize ve milletimize bağlılıkla çalışmaya ve güzel ülkemiz için değerler üretmeye devam edeceğiz kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,813BeğenenlerBeğen
11,491TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,489TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler