Yalova Altınova Belediyesi En Az Lise Mezunu Memur Alımları Yapacak!

Yalova Altınova Belediyesi en az lise mezunu memur alımları yapacağını duyurdu. Alım yapılacak kadroya ve adaylarda aranan şartlar açıklanmış olup, detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yalova Altınova Belediyesi en az lise mezunu memur alımları yapacağını duyurdu. Alım yapılacak kadroya ve adaylarda aranan şartlar açıklanmış olup, detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yalova Altınova Belediyesi Personel Alım Detayları!

Yalova Altınova Belediyesi 1 Zabıta Memuru, 1 Temizlik Hizmetlisi ve 3 Memur alımı yapacağını duyurdu. Başvurunun genel şartları aşağıdaki gibidir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
  • İlan edilen kadrolar için diğer gerekli şartları taşıyor olmak,
  • Görevin devamlı yapılmasına engel durumun bulunmaması.

Zabıta Memuru alımlarında iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları, Temizlik Hizmetlisi alımı için başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları, Memur alımlarında ise en az Meslek Liselerini bitirmiş olmaları istenmektedir.

Kamu iş başvurusu yapacak tüm adayların önceki dönemde çalıştıkları kurum ve kuruluşlarda disiplin cezası almamış, ahlaki nedenlerden dolayı işten ayrılmamış olmamaları istenmektedir. Zabıta Memuru alımında adayların A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları, erkek adayların en az 1.67 metre uzunluğunda, kadın adayların ise en az 1.60 metre uzunluğunda olmaları istenmektedir.

Başvurusu kabul edilen adaylar sözlü sınavlara davet edilecek olup, son başvuru tarihi 8 Kasım 2018’dir. Başvurular Belediye Binasının Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna yapılacaktır. Gecikmeli başvurular kabul edilmeyecektir. İlana ilişkin detaylı bilgi edinmek isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan faydalanabilirler.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?06466bc8-1f4c-474a-805f-35e90ed07b19