Albaraka Türk, Üniversite Öğrencisi ve Mezun, Part-Time Personeller Alacak!

Uluslararası finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası, Ankara ve İstanbul lokasyonundaki Çağrı Merkezlerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar için…

Uluslararası finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası, Ankara ve İstanbul lokasyonundaki Çağrı Merkezlerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar için…

Albaraka Türk Personel Alım Detayları

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi takım arkadaşları aradıklarını duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmalarını isteyen banka, aynı zamanda tüm adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmalarını, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olmasını, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Adayların İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilimler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört senelik bölümlerinden, Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Psikoloji gibi bölümlerden mezun ya da 2. Ve 3. Sınıfta okuyor olmalarını isteyen Albaraka Türk, öğrenci adayların okul dönemlerinde hafta için en az 2 tam gün çalışabilecek pozisyonda olmalarını, önceki dönemlerinde tüm derslerini başarı ile tamamlamış olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı olup, vardiyalı sistemde ve esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek olmalarını istemektedir.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen banka, adayları yarı zamanlı-part time olarak görevlendirilecektir.

Banka İş Başvurusu Son Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 9 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka adaylara geri dönüş yapacaktır. İlana ilişkin detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan ulaşabilirler.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genc-albaraka-akademisi-cagri-merkezi-2161886