Burgan Bank, Tam Zamanlı Stajyer Alımı Yapıyor!

Kuveyt merkezli marka olan Burgan Bank, Genel Müdürlük, Dijital Bankacılık ve Bilgi Teknolojileri Grubu, Proje Yönetim Ofisi Bölümü’nde değerlendirmek üzere stajyer alımı yapıyor. Detaylar için…

Kuveyt merkezli marka olan Burgan Bank, Genel Müdürlük, Dijital Bankacılık ve Bilgi Teknolojileri Grubu, Proje Yönetim Ofisi Bölümü’nde değerlendirmek üzere stajyer alımı yapıyor. Detaylar için…

Burgan Bank Stajyer Alım Detayları

Burgan Bank, Genel Müdürlük Dijital Bankacılık ve Bilgi Teknolojileri Grubu, Proje Yönetim Ofisi Bölümü’nde görevlendirmek üzere Proje Yönetim Ofisi Yazılım Test Stajyeri alımı yapıyor.

Stajyer alımı için başvuru yapacak adayların üniversiteden yeni mezun ya da üniversitelerin son sınıf öğrencisi olmaları istenmektedir. Üniversite öğrencisi adayların çalışma saatleriyle ders saatlerin aynı olmaması istenip, tüm adayların haftada en az 4 gün tam zamanlı olarak çalışabilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Yazılım test süreçlerinde kendilerini geliştirmek isteyenler başvuru yapmasını isteyen Burgan Bank, tüm adayların teknoloji geliştirme faaliyetleriyle ilgili, analitik düşünme yapısına sahip olmalarını, detaylara her zaman önem vermelerini, kendilerini her zaman geliştirmelerini, öğrenmeye her zaman meraklı olmaları, sorumluluk üstlenebilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması istenmektedir.

Belirli bir yazılımı ve donanımı kullanarak test ve doğrulama faaliyetlerinin test edilmesiyle birlikte test senaryoları çıkartılarak, ilgili araçlara yüklenmesi ve test adımlarının ilerletilmesinin gerçekleştirecek olan adaylar, sürekli ve tam zamanlı olarak İstanbul istihdam edileceklerdir. Bu nedenle de adayların İstanbul’da ikamet etmeleri ya da başvurularının kabul edilmesi sonrasında İstanbul’da ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir.

İlgili:  Şekerbank, Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Banka Stajyer Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Burgan Bank Stajyer alımları için son başvuru tarihi 24 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. İlana ilişkin detaylara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan yararlanabilirler.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-proje-yonetim-ofisi-yazilim-test-stajyeri-2169779