Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri, EFT ve Swift Kodu

Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri, EFT Kodu, Swift Kodu! EFT İşlemleri Hangi Saatlerde Yapılıyor? Yapı Kredi Bankası ve diğer bankalara ait tüm EFTler!

Yapı Kredi (Yapı ve Kredi Bankası A.Ş) olarak hizmetine 1944 yılında Türkiye’de başlamıştır. Uygun şartlar sağlamak adına konut sahibi olmak isteyenler için özel sermaye ile Kazım Taşkent tarafından kurulan bankadır. Günümüzde oldukça geniş ağa sahip olup Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Şube sayısı 1007 ve 18 binden fazla çalışanı ile hizmetlerine kusursuz şekilde devam ediyor. Slogan olarak “Yapı kredi fark burada, hizmette sınır yoktur, sınırsız ülkeye sınırsız hizmet” demişlerdir. Her ilçede şubesi bulunduğu gibi ihtiyacı olan kişilerin giderlerini sağlamaktadır. Bu yazımızdan Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri, EFT Kodu ve swift kodu ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Banka müştericilik kavramını değiştirmiştir. Bankalar arası transfer işlemi yapacaksanız eğer EFT kullanmanız gerekmektedir. Bankalar arası transferinizi gerçekleştirerek transfer yapmanız mümkündür. Havale işlemi ile aynı bankadan başka hesaba göndermenize yaramaktadır. EFT bankalar arası transfer olup ödemelerinizi en güzel şekilde yapabilirsiniz. Yapı Kredi müşterilerine her zaman hizmet sunarak EFT işlemlerini oldukça hızlı şekilde tamamlamaktadır.

Yapı Kredi EFT Saatleri

EFT saatleri sabah 09:00 – 16:45’a kadar yapılmaktadır. Hafta içi yapılabilir. İşlem süresi 5-10 dakika kadar sürmektedir.

İlgili:  Akbank EFT Saatleri, EFT ve Swift Kodu

EFT Kodu: 0067
SWIFT Kodu: YAPITRISFEX

EFT işlemlerinizi yaparken süreceği maksimum süre 30 dakikadır, merkez bankasındaki işlem yoğunluğuna bağlı olarak gerçekleşir. İşinizi güvene almak için EFT saatinden 30 dakika önce yaparak kısa sürede hesaba aktarılmasını sağlar. EFT üzerinden hesaplar arasında yapacağınız işlemler hızlı şekilde gerçekleşir. Hafta sonu yapılacak EFT işlemleri ilk iş gününde yapılarak para hesaba aktarılır.

EFT işleminde para hesaba aktarılmazsa eğer Yapı Kredi müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. EFT sorun yaşandıysa eğer size bilgi vererek düzenleme işlemlerini yapabilirler.