Vakıfbank EFT Saatleri, EFT ve Swift Kodu

Vakıfbank EFT Saatleri, EFT Kodu, Swift Kodu! EFT İşlemleri Hangi Saatlerde Yapılıyor? Vakıfbank ve diğer bankalara ait tüm EFTler!

Vakıfbank köklü bankalardan olup ülkemizde kurulan vakıf yararına bankalar arasındadır. 1954 yılından itibaren Türkiye Bankalar Birliğinde yer alarak 2014 raporuna göre büyüklük açısından 7. sırada yer alıyor. Kuruluşu Adnan Menderes tarafından verilen talimatlar doğrultusunda yapılmıştır. Oldukça geniş olduğu gibi hizmetlerine sınırsız şekilde devam etmektedir. Kişilere verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu yazımızdan Vakıfbank EFT Saatleri, EFT Kodu ve swift kodu ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank EFT işlemlerinde diğer bankalara göre farklı şekilde gerçekleştirmektedir. Hafta için her gün bankanız üzerinden başka bir bankaya transfer yaparken EFT zamanları içinde işlemlerinizi yapmanız havalenin gerçekleşmesini sağlar. İşlemlerinizi aynı gün içinde tamamlamak istiyorsanız 16.30’a kadar EFT işleminizi gerçekleştirmelisiniz. EFT karşısındaki hesaba geçiş süresi 10 dakika içinde tamamlanarak para aktarımını yapabilirsiniz. Vakıfbank müşterilerinin yapacağı EFT işlemi kısa sürede yapılarak sıkıntısız halledilebilir. Bazen yaşanacak sorunlardan dolayı EFT işlemi ortalama 30 dakika içinde tamamlanır.

Vakıfbank EFT Saatleri

Sabah açılış saatinden itibaren 16.30’a kadar EFT yapabilirsiniz.

EFT Kodu: 0015
SWIFT Kodu: TVBATR2A

İlgili:  Akbank EFT Saatleri, EFT ve Swift Kodu

Para transferiniz ile gün sonuna yakın para aktarılmış olacaktır. EFT işlemlerini kontrol ederek hesabınızdan paranın çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Yapmış olunan kontroller sayesinde EFT gerçekleştirip gerçekleştirilmediğini hesabınızdaki bakiye ve EFT kısmından görebilirsiniz. Herhangi bir sorun olmasına yönelik EFT işlemlerinizi yapmak için bankanın müşteri hizmetlerine ulaşarak teknik olarak yardım alabilirsiniz.