Şekerbank Veri Yönetimi Uzmanı Alımı Yapacak!

Şekerbank, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş banka personel alımı yapıyor. Detaylar için…

Şekerbank, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş banka personel alımı yapıyor. Detaylar için…

Şekerbank Personel Alım Detayı

Şekerbank, sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere Veri Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ya da İstatistik bölümlerinden birisinde mezun olmaları istenmektedir.

Adaylar İstanbul’da görevlendirilecek olup, başvuru yapan adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da başvurularının onaylanması durumunda İstanbul’da ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları gerekmektedir. MS Office programlarını bilen adayların iş başvurusu yapmasını isteyen banka, özellikle de Excel’in ileri seviyede kullanabiliyor olunmasını, Bilgi Teknolojileri altyapı bileşenlerine kavramsal seviyede hakim olunmasını, Veri tabanı üzerinde ileri seviyede sorgular gerçekleştirebilecek T-SQL bilgisine sahip olunmasını istemektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmalarını isteyen banka, tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilmelerini istemektedir.

Veri Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı Neler Yapacak?

Bankanın BT Güvenlik ve Kalite Yönetimi ekibinde yer alacak adaylar,  iş süreçlerine veri yönetimi bakış açısıyla katkı sağlayacak, organizasyon içerisindeki veri yönetimi süreçlerinin tasarlanması ve takip edilmesi gerçekleştirilecek, veri yönetimi alanları kapsamında yasal düzenlemeler ve en iyi uygulamaların takipleri gerçekleştirilecek, veri yönetimi konularında farkındalık çalışmaları yürütülecek.

İlgili:  TEB, En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Başvurular 9 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Başvurusu kabul edilen adaya banka dönüş yapacak olup, ilana ilişkin detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan ulaşabilirler.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-veri-yonetimi-uzmani-uzman-yardimcisi-2162006